«Франківськ-Прикарпаття» – переможець регулярного чемпіонату жіночої Суперліги з баскетболу

Завершився регулярний чемпіонат жіночої Суперліги України з баскетболу.

Діючий чемпіон жіночої Суперліги «Франківськ-Прикарпаття» виграв регулярний чемпіонат, на рахунку команди 18 перемог у 20 матчах. Команда Юрія Процюка на старті чемпіонату двічі програла Київ-Баскету, але в кінцівці регулярки взяла реванш.

«Київ-Баскет» став другим, «ІнтерХім-СДЮШОР» ім. Літвака Б.Д. посів третє місце та «Рівне-ОШВСМ» – четверте.

Усі ці команди стали учасниками Фіналу чотирьох Суперліги, який пройде 30-31 березня в столичному ПС Венето.

В суботу, 30 березня, в півфіналах зіграють Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ та Київ-Баскет – ІнтерХім. Переможці півфінальних матчів на наступний день розіграють золото чемпіонату, а команди, що програють, визначать володарів бронзових нагород першості.