Франківськ-Прикарпаття вдруге обіграв Київ-Баскет, вийшовши в лідери жіночої Суперліги

Франківськ-Прикарпаття здобув другу за два дні перемогу над Київ-Баскетом, здобувши в Києві перемогу 71:62.

Перша половина матчу вийшла рівною – за перші дві чверті лідер змінювався 12 разів і жодна команда не мала переваги більше 5 очок і лише ривок в кінцівці дозволив Франківську-Прикарпаттю на велику перерву піти за переваги +6, пише ФБУ.

За перші чотири хвилини третьої чверті Київ-Баскет не набрав жодного очка, тоді як Франківськ-Прикарпаття зробив ривок 12:0 і отримав перевагу +18, після чого довів гру до перемоги.

Кристина Філевич набрала 16 очок та зібрала 13 підбирань, а Оксана Моллова до 28 очок додала 12 підбирань.

У киянок Віта Горобець стала найрезультативнішою з 19 очками, 7 підбираннями та 5 перехопленнями, а Анжеліка Ляшко оформила дабл-дабл з 18 очками та 10 підбираннями.

Франківськ-Прикарпаття, обігравши Київ-Баскет, обійшли киянок в турнірній таблиці – обидві команди мають по 14 перемог в 16 матчах, але Франківськ-Прикарпаття отримав перевагу за особистими зустрічами за 4 матчі до кінця регулярного чемпіонату.