fbpx
9 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, Листопад 18, 2019
Головна Корупція Франківська депутатка потрапила у ТОП-10 НАЗК за несвоєчасне подання декларації

Франківська депутатка потрапила у ТОП-10 НАЗК за несвоєчасне подання декларації

У прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції назвали ТОП-10 виявлених ознак порушень антикорупційного законодавства за грудень.

Результат пошуку зображень за запитом "депутат олександра федорук"

На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції – обґрунтований висновок щодо зафіксованих ознак незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації народним депутатом України Євгенієм Гєллєром, який був направлений до Національного антикорупційного бюро України.

Друге та третє місця посідає правопорушення: подання недостовірних відомостей у деклараціях. Два обґрунтовані висновки складені стосовно народного депутата України Дениса Омельяновича та один обґрунтований висновок – стосовно депутата Київської міської ради Сергія Харчука.

На четвертому та п’ятому місцях – адмінпротоколи за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, які складені стосовно народних депутатів України Сергія Дунаєва та Георгія Логвинського.

Десятку закриває депутатка Івано-Франківської міської ради Олександра Федорук – адмінпротокол за несвоєчасне подання декларації без поважних причин.

Зазначимо, на  франківську депутатку раніше уже складали протокол про корупційне правопорушення.

Джерело

4 КОМЕНТАРІ

4
Залишіть коментар

avatar
4 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Ще хто зна чи є її вина в цьому. Якби сайт по деклараціях працював нормально то може б цього і не було. Сайт дебільний. Поки задекларуєш то може шляк трафити.

Гість
Гість
Гість

buvshi musara— sektarian na maasskve++++!

Гість
Гість
Гість

але інші якось насьорбали а вона неодноразово НІ і ось з такого малого незначного починається ВЕЛИКЕ а саме корупція і пр а тому показово потрібно показати іншим СИЛУ ЗАКОНУ

Гість
Гість
Гість

Гроші в офшори виводила і майно переписувала тому й не встигла

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Хроніка одного розстрілу. Як гестапо у Станиславові стратило 27 патріотів

0
Чому вулиця Страчених називається саме так, у Франківську знає значно менше люду, ніж мало би бути. Пам’ятник теж розуміють далеко не всі.
×

Вподобайте нас у Facebook