12 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна Спорт Франківська дівчина здобула звання «Найкращий спортсмен червня в Івано-Франківську»

Франківська дівчина здобула звання «Найкращий спортсмен червня в Івано-Франківську»

Франківська дівчина здобула звання «Найкращий спортсмен червня в Івано-Франківську»

 

 

З 2 по 12 липня тривало голосування за звання «Найкращий спортсмен червня в Івано-Франківську», яке проводить Департамент молодіжної політики та спорту міської ради та інтернет-портал Galka.if.ua

Серед кандидатів на звання «Найкращий спортсмен місяця» були призерка чемпіонату світу з шашок Ольга Балтажи, срібна призерка чемпіонату світу з сучасних танців Соломія Ткачівська та чемпіонка світу з сучасних танців Вероніка Блінова.

Як і в попередні місяці, переможець визначався за результатами голосування членів колегії відділу спорту департаменту молодіжної політики та спорту, а також за результатами голосування у соціальній мережі Фейсбук. Спортсмен, який зайняв 1 місце отримував 3 бали, друге – 2 і третє – 1 бал. Далі підсумки голосування додаються і визначається найкращий спортсмен місяця.

То ж за результатами голосувань визначено наступні підсумки:
1 місце – Соломія Ткачівська (5 балів);
2 місце – Вероніка Блінова (4 бали);
3 місце – Ольга Балтажи (3 бали).

Таким чином, найкращою спортсменкою червня в Івано-Франківську стала срібна призерка чемпіонату світу з сучасних танців (м. Сітгес, Іспанія) Соломія Ткачівська (Solomia Tkachivska)!

Переможниця буде нагороджена наступного тижня спеціальною відзнакою, а також подарунками від партнерів номінації – інтернет-видання Galka.if.ua, UTeam Internet Service Provider та фірми «Світ Нагород».

Джерело

 

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Маски для волосся: дбайливий догляд та швидке вирішення певних проблем

0
Маска для волосся – це ефективний косметичний засіб, який успішно справляється з рішенням різних завдань. Такий продукт може бути використаний в поєднанні...