Франківська “Говерла” обіграла “Запоріжжя” в рамках чемпіонату Суперліги

Баскетбольний клуб з Івано-Франківська “Говерла” з рахунком 72:53 переміг команду “Запоріжжя”.

Поєдинок Суперліги України з баскетболу провели 19 березня у Києві, пише Правда з посиланням на Суспільне.

“Говерла” відкрила рахунок у поєдинку та лідирувала упродовж всього матчу. У перших трьох чвертях франківські баскетболісти здобували по 20 очок. Перед останнім відрізком матчу рахунок становив 60:33 на користь “Говерли”.

В останній чверті “Запоріжжя” виявилося влучнішим за “Говерлу” — 20:12. Однак цих здобутих очок команді не вистачило, аби зрівнятися із франківськими суперниками. У підсумку — перемога “Говерли” з рахунком 72:53.

Найбільш результативними гравцями матчу стали баскетболісти івано-франківської команди Сергій Аврахов та Степан Лесик. Обоє здобули по 15 очок. У складі “Запоріжжя” відзначився Антон Буц – 12 очок.

Після 27 зіграних матчів команда з Івано-Франківська перебуває на сьомому місці турнірної таблиці Суперліги України з баскетболу. Підопічні Євгена Мурзіна здобули дев’ять перемог та зазнали 18 поразок у сезоні 2022-2023.