Франківська “Говерла” перервала восьмиматчеву серію поразок

4 і 5 лютого в рамках Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу “Говерла” приймала дублерів “Київ-Баскет”.

Результат пошуку зображень за запитом "бк говерла"

Франківсько-київське протистояння подарувало глядачам два зовсім різні матчі, інформує Sport.if.ua.

У першій грі “Київ-Баскет-2” обіграв “Говерлу” з рахунком 80:56.

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі і закінчилася рівновагою на табло 21:21. Але, починаючи з другої десятихвилинки, “Київ-Баскет” пішов у відрив: за три хвилини до перерви гості вже мали перевагу +19 очок. Після перерви кияни не зупинилися, і в підсумку перемогли з перевагою в 24 пункти.

До слова, ця поразка франківців стала восьмою поспіль у рамках чемпіонату.

У другому ж матчі “ведмеді” обіграли суперників і здобули довгоочікувану перемогу. “Говерла” увесь час лідирувала, а “Київ-Баскет” намагався догнати. У заключній чверті гостям навіть вдалося скоротити відставання до одного очка, але вийти вперед так і не судилося. У підсумку – перемога франківців з рахунком 90:85.

Завдяки цій перемозі “Говерла” піднялася на п’яту сходинку в турнірній таблиці, а “Київ-Баскет-2” опустився на сьоме місце.

9 і 10 лютого “ведмеді” в Івано-Франківську прийматимуть “Львівську Політехніку”.