Франківська “Говерла” поступилася БК “Тернопіль”

Поступаючись протягом практично всього матчу в Івано-Франківську,  Баскетбольний клуб «Тернопіль» здобув 16-ту перемогу в заключній десятихвилинці.

Як відомо, до Івано-Франківська «Тернопіль» приїхав без двох розігруючих Владислава Рижова та Івана Дударя. А впродовж перших трьох періодів досвід грав за «Говерлу», йдеться на сайті “Тернополяни“.

У кінцівці третьої чверті «Говерла» вела з різницею в 14 очок і в цю мить виглядало, що впоратися з суперником команда Дмитра Забірченка не зможе. Проте за ту хвилину до завершення третього періоду два триочкових забили Микита Найко і Павло Буренко, а відразу на початку третього періоду Буренко закинув з-за дуги ще раз і скоротив відставання до п’яти пунктів.

Вперше за тривалий час уперед тернопільську команду Буренко вивів за три хвилини до серени і з того моменту «Тернопіль» лише нарощував перевагу.

«Говерла» (Івано-Франківськ) – «Тернопіль» – 70:76 (19:18, 15:10, 19:17, 17:31)

«Говерла»: Андрій Калашников (11 + 6 передач + 4 підбирання – 6 втрат), Сергій Аврахов (8 + 5 підбирань), Олексій Соловйов (23 + 5 передач), Денис Кошовець (16 + 8 підбирань + 4 перехоплення), Володимир Орленко (8 + 10 підбирань – 4 втрати) – старт; Арсен Тимофійчук (4). Тренер – Павло Піскарьов

«Тернопіль»: Павло Буренко (20 + 7 пвідбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Артур Загорулько, Микита Найко (12 + 7 підбирань), Євген Ворник (26 + 8 підбирань), Євген Бречко (2 + 5 підбирань) – старт; Вадим Биков (4 + 5 підбирань + 4 передачі), Максим Нікітін (8 + 5 підбирань + 4 передачі), Назарій Кісільчук (2), Віталій Шиманський (2). Тренер – Дмитро Забірченко

Кидки з гри: 22/56 (39%) – 30/72 (41%)
Двоочкові: 11/25 (44%) – 18/35 (51%)
Триочкові: 11/31 (35%) – 12/37 (32%)
Штрафні: 15/19 (78%) – 4/6 (66%)
Підбирання – 33:43; передачі – 15:21; перехоплення – 8:10; блок-шоти – 1:2; втрати – 21:14