Франківська “Говерла” зазнала двох поразок поспіль у Суперлізі

“Прикарпаття-Говерла” провела 12 та 13 матчі в нинішньому сезоні ФБУ Суперліги.

Суперником франківської команди були команди “Черкаські Мавпи” та “Старий Луцьк”. Гра проходила у місті Черкаси у п’ятницю та суботу, 8-9 грудня, інформує Фіртка.

Черкаські Мавпи розпочали дуже активно матч та забрали дві чверті із рахунками – 26:15 та 20:14. В третій та четвертій чвертях Говерла нав’язала боротьбу, однак все одно не зазнала поразки в матчі із рахунком 71:53.

Наступного дня говерляни зіграли проти луцької команди “Старий Луцьк”. В першій половині матчу франківська команда програла першу чверть 20:17 та взяла другу – 13:9. На жаль, наступні дві чверті Старий Луцьк забрав наступні дві чверті – 22:17 та 21:17.

Таким чином, Говерла поступилася програла і Старому Луцьку 72:64.