4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна FB Франківська нардепка обурена встановленими розмірами застави на майбутніх виборах голови міста

Франківська нардепка обурена встановленими розмірами застави на майбутніх виборах голови міста

Про це народна депутатка України від міста Франківська Оксана Савчук повідомила на своїй сторінці у ФБ: “З 1 січня 2020 року набрав чинності новий виборчий кодекс. Відповідно до нього скасовується грошова застава для кандидатів у місцеві ради та на посади сільських, селищних та міських голів (з кількістю виборців до 90 тисяч виборців). Проте аж у 10 разів збільшується розмір грошової застави для кандидатів у міські голови у містах з кількістю виборців понад 90 тисяч та виборчих списків партій до місцевих рад (обласних і міських з кількістю виборців більше 90 тисяч). А це означає, що взяти участь у виборах зможуть лише ті, хто володіє великим капіталом та грошима.

Наприклад, розмір застави для кандидатів на посаду міського голови м. Києва становить 4 005 807 грн, що перевищує навіть розмір грошової застави для кандидатів на посаду Президента України та у 375 разів ‒ середньомісячну заробітну плату. А розмір застави партії до Івано-Франківської обласної ради складе майже 2 млн грн (1,96 млн грн).
Саме тому ініціювала від ВО “Свобода” зміни до ст.225 Виборчого кодексу України та зареєструвала законопроект 2769, співавторами якого стали ще 20 народних депутатів з різних фракцій: Батьківщина, Голос, ЄС, групи «Довіра» та представників СН. Зміни передбачають встановити розмір грошової застави у сумі 4 мінімальні заробітні плати за кожних 90 тисяч виборців.

У разі прийняття запропонованих змін розмір грошової застави стане доступнішим для ідеологічних партій і кандидатів. Таким чином це дозволить балотуватися та перемогти на виборах людям, які справді готові змінювати міста та області.

Джерело

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Grigory Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Grigory
Гість
Grigory

ХОЧЕШ БУТИ МЕРОМ, ГОТУЙ ТУГИЙ ГАМАНЕЦЬ, А ІНАКШЕ НІЧОГО ТОБІ ВИСУВАТИСЯ КУДИСЬ…Але запитання—а чому так всі раптом схаменулися? Чи не ця “СВОБОДА” весь час комусь підіграє, а зараз така “справедлива” ?Сумно за УКРАЇНУ…КУДИ ІДЕМО????

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Дочка Ольги Сумської прикрасила обкладинку російського глянцю. Фото

Дочка Ольги Сумської прикрасила обкладинку російського глянцю. Фото

0
Донька актриси Ольги Сумської, актриса Антоніна Паперна з'явилася на обкладинці російського глянцю. Молодиця позувала разом зі своїм цивільним чоловіком Володимиром Ягличем та донькою, 2-річною Євою.