Франківська школярка розробила проєкт екологічної велостанції
Диван на коліщатках в темній вітальні

Франківська школярка розробила проєкт екологічної велостанції

Автор: Влада Гнатів
28/10/2020 22:06
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Дівчина мріє, аби її задум реалізували в рамках урбаністичного вдосконалення міста.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

14-річна учениця технічного ліцею Івано-Франківська Ірина Лучин створила модель екологічної велосипедної станції «Leaf station». Свою роботу дівчина презентувала в рамках конкурсу, що організував благодійний освітній проєкт STEM is FEM.

Перед конкурсом дівчата брали участь у дводенному навчальному модулі «Архітектура та будівництво», на якому відомі фахівчині цих галузей розповідали школярками про основи даних професій. Також дівчат навчили користуватися програмою для створення 3D моделей SketchUp, у якій вони виконували творчі завдання.

«Моя велосипедна зупинка називається «Leaf station», адже в ній присутні багато природніх мотивів. Зупинка зроблена у формі листочків. Лавки, дивани, стільці та столи мають елементи в формі квітів та рослин. Дзеркала в туалеті зроблені у формі дерев. На майданчику перед кафе є штучне дерево із сонячними панелями, де можна зарядити телефон. Особливу увагу я хочу звернути на рушник у вбиральні. Цей механізм працює так, що коли ви витираєте руки, рушник
обертається по колу і ви його не відриваєте. Всередині металевої конструкції він сушиться. Таким чином заощаджується папір», – розповідає Ірина Лучин.

«Ми отримали понад тридцять проєктів велостанцій, розроблених школярками зі всієї України для своїх рідних місць. Перемогу отримала дівчина із Борисполю. Та ми побачили ще купу цікавих та новаторських проєктів, що мають змогу бути реалізованими і принести користь громадам, – розповідає ініціатор проєкту STEM is FEM, інвестор стартапу Reface Сергій Токарєв, – Наша
ініціатива існує вже понад рік і за цей час дівчатка встигли познайомитися із сферами IT, робототехніки, машинобудування, біотехнологій. Головна мета – продемонструвати, що сьогодні у технологічній галузі не існує «не жіночих» професій та зберегти інтерес школярок до технічних спеціальностей».

Зазначимо, благодійний освітній проєкт STEM is FEM, займається популяризацією технічних спеціальностей серед українських школярок та запрошує дівчат долучатися до навчальних заходів.

Слідкувати за анонсами можна на офіційному сайті https://stemisfem.org/ та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/STEMisFEM.