9.7 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Суспільство Франківська студентка взяла участь у міжнародних наукових конференціях у Польщі

Франківська студентка взяла участь у міжнародних наукових конференціях у Польщі

Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ

Студентка другого курсу факультету підготовки іноземних громадян спеціальності «Медицина» Домініка Хростовска представила Івано-Франківський національний медичний університет одразу на двох міжнародних наукових конференціях, які нещодавно відбулися у Польщі.

28 листопада студентка взяла участь у Міжнародному медичному конгресі в Любліні, де представила свою роботу, присвячену проблемам та напрямкам у сучасній трансплантології. Вона виконала її під керівництвом доцента кафедри анатомії людини Марії Грищук.

Вже 30 листопада на студентській урологічно-дерматологічній конференції в Гданську Домініка виступила з доповіддю про випадок первинного сифілісу на губах у гомосексуаліста, яку підготувала під керівництвом доцента кафедри дерматології та венерології Мар’яна Волошиновича.

За словами Домініки, доповіді викликали велике зацікавлення в учасників, вона отримала багато запитань від колег з інших університетів. А ще керівники секцій висловили здовування тим, що студентка, будучи ще тільки на другому курсі, підготувала такі достойні наукові роботи. Участь у цих конференціях дала змогу отримати цікаву нову інформацію, познайомитися з з багатьма колегами-студентами, розширити світогляд, тож студентка однозначно планує продовжити займатися науковою роботою на подальших курсах.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кухня вихідного дня. Класичний «Наполенон» від Любові Біріної

0
Калуська господиня Любов Біріна пропонує приготувати торт «Наполеона». Каже, що колись шукала його серед багатьох варіантів, проте зараз вивела для себе найбільш...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link