Франківська тхеквондистка здобула срібло на престижному турнірі в Сербії

Спортсменка з Івано-Франківська Ярина Костюк виборола друге місце на історичному кваліфікаційному турнірі з тхеквондо в Сербії, забезпечивши собі участь у European Grand Prix.

11-13 жовтня місто Ніш у Сербії стало ареною для першого в історії сучасного олімпійського тхеквондо кваліфікаційного турніру класу G3 серед юніорів та кадетів до European Grand Prix. Змагання зібрали понад 600 спортсменів з різних країн, серед яких були і представники Івано-Франківської області, члени збірної команди України, пишуть Версії.

Ярина Костюк, вихованка ДЮСШ №1 Івано-Франківської обласної ради, продемонструвала високий рівень майстерності, здобувши срібну медаль. Цей результат не лише приніс їй почесне друге місце, але й забезпечив кваліфікацію на престижний турнір European Grand Prix. За підготовку спортсменки відповідали тренери Уляна та Олександр Корсак.

Ще один представник Івано-Франківщини, Роман Годима, також показав гідний результат на турнірі. Спортсмен, який тренується в Івано-Франківському спортивному ліцеї Івано-Франківської обласної ради, дійшов до третього поєдинку за вихід до півфіналу. Хоча Роман поступився спортсмену з Греції, який згодом став переможцем у своїй ваговій категорії, його виступ заслуговує на увагу.