За три місяці франківська волонтерка Анастасія Соха вдома виготовила для військових 700 багаторазових грілок.
Багаторазова грілка — це пластиковий контейнер, завбільшки з долоню, наповнений розчином, який кристалізується й нагрівається при контакті з повітрям, пише Правда.іф з посиланням на Галку.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Навіть у польових умовах цей “кишеньковий” пристрій здатний забезпечувати воїна теплом близько двох-трьох годин. Хімічна грілка багаторазова, відносно недорога й проста у виробництві.
Аби її активувати, необхідно зігнути пружинку-активатор (якщо є) або просто розкрутити кришечку герметичного пакета. Після кожного використання грілку треба кілька хвилин проварити у воді, щоб кристали знову перейшли у рідкий стан. Цю процедуру можна повторювати безліч разів:
“Ось у мене є грілка, яку я вже шість разів активувала і вона працює. Це ніяк не впливає на якість. Головне — закривати кришку. Бо були випадки, що хлопці не закручували і тоді вона не гріє”.
За словами військовослужбовця Сергія Філя, існує безліч способів використовувати грілки. Ними можна нагрівати одяг, спальні мішки та навіть взуття:
“Я кладу дві штуки просто в кишені. Але, чисто теоретично, у взуття їх також можна ставити, доки не затверділи. Спочатку воно ж еластичне, тому може підлаштуватись під стопу. Словом, ми дуже задоволенні, це корисна і практична річ. Перші півтори години вони так гріють, що аж пече, з часом тепло трохи слабшає, хоча ще годину точно є. Великий плюс, що ці грілки можна використовувати багато разів. Мінус хіба у тому, що для поновлення треба опустити в окріп, але не завжди є можливість кип’ятити воду”, — говорить Сергій Філь.
Історію волонтерки Анастасії Сохи читайте у розширеній статті.