Франківське “Прикарпаття” на виїзді розгромно поступилося “Інгульцю”

Доля протистояння була вирішена ще до перерви. Очікували, що гості зможуть нав’язати боротьбу, але вони розчарували.

Вже на четвертій хвилині Кольцов отримав передачу в штрафній і впевнено пробив у дальній кут – 1:0, пише UA-Футбол.

На 30-й хвилині підопічні Лупашка збільшили свою перевагу. Богунов подав, а Сітало головою пробив у верхній кут – 2:0.

Через три хвилини захисники “Прикарпаття” у власній штрафній загубили Богунова, який і довів рахунок до розгромного – 3:0.

Перед самою перервою Кольцов наважився на удар з-за меж штрафної і фортуна йому посміхнулася – 4:0. На такий результат точно ніхто не сподівався.

Другий тайм вже перетворився на формальність. У підсумку, розгромна перемога “Інгульця”. Петровці вже на дев’ять очок відірвалися від третього місця і на 99% забезпечили собі підвищення у класі.

Прикарпаття ж знаходиться на передостанньому місці “чемпіонської групи” та ні на що не претендує.

Франківське "Прикарпаття" на виїзді розгромно поступилося "Інгульцю"