Актуально зараз

Франківське “Прикарпаття” на виїзді здолало бузівську “Ниву”. ФОТО

spot_img

Обидві команди перебувають у першій п’ятірці команд групи “А”. Нива в минулому турі в гостях зіграла результативну нічию з Буковиною.

У випадку перемоги підопічні Ігоря Жабченка могли повернутися на друге місце. Прикарпаття в минулому турі в гостях перемогло Хуст і перебуває на 5-му місці. Гольова серія Андрія Хоми у Першій лізі триває 4 гри (6 голів), пише Правда з посиланням на Sport Arena.

У першій половині зустрічі було багато боротьби у центрі поля, але з конструктивом у команд були суттєві проблеми. Ніхто не хотів ризикувати, адже розуміли ціну помилки.

Віддати комусь перевагу було досить складно. Хотілося бачити більше комбінаційного футболу, але результат тиснув на суперників. Було багато закидань у штрафну, але витиснути бодай щось з цього не вдавалося. На перерву команди пішли без голів.

Франківське "Прикарпаття" на виїзді здолало бузівську "Ниву". ФОТО

Господарі активніше розпочали другу половину зустрічі, але завершального удару їм не вистачало. На 55-й хвилині за рахунок індивідуальних дій з увійшов до штрафної Цюцюра, але його удар з гострого кута парирував Льопка.

Дуже рівна гра була і після перерви. Віддати комусь перевагу було дуже складно. На 71-й хвилині здалеку пробивав Бучакчийський, але вище воріт.

Здавалося, що гра завершиться без голів, але гості змогли відкрити рахунок. Після передачі Михальчука з меж карного майданчика у дальній кут пробив Шинкаренко – 0:1. Прикарпаття вже одинадцять турів поспіль (!) не програє.

Чемпіонат України. Перша ліга. Група А. 15 тур
«Нива» (Бузова) – «Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 0:1 (0:0)
Гол:
Шинкаренко (82).

Нива Б. (стартовий склад): Льопка, Корохов, Місюра, Прокопчук, Дворовенко, Турчанов, Будняк, Паламар, Нехтій, Книш, Тименко. Запасні: Клімов, Захарчук, Західний, Шалфєєв, Шамич, Ткаченко, Урсолов, Сергійчук, Калінін, Мельник, Літовченко, Мнишенко.
Прикарпаття (стартовий склад): Піцан, Демків, Швець, Француз, Попчук, Шинкаренко, Михальчук, Соловйов, Сьомка, Цюцюра, Хома. Запасні: Герич, Тітаєвський, Радульський, Барчук, Титов, Матушевський, Бучакчийський, Геник.

5 листопада 2023 року. 13:30, Буча, стадіон “Ювілейний”. + 14 С.
Арбітр: Д.Осауленко (Полтава). Асистенти арбітра: Н.Цмоканич (Львів), О.Лапицький (Житомир).
4-й арбітр: А.Михайлюк (Житомир). Спостерігач арбітражу: О.Циганков (Тернопіль).