Франківське “Прикарпаття” переграло львівські “Карпати” в Кубку України ФОТОРЕПОРТАЖ

Кубок цього сезону, може, ще й дістанеться Львову, але точно не “Карпатам”.

Львів’яни привезли до Франківська резервний склад і поплатилися за це результатом, пише Правда ІФ

Юрій Радульський завдяки класному проходу реалізував вихід сам-на-сам – 1:0.

Франківське "Прикарпаття" переграло львівські "Карпати" в Кубку України ФОТОРЕПОРТАЖ
Футболіст Юрій Радульський

Подвоїти перевагу до перерви не використав Попчук, пробивши з пенальті у стійку.

Але той таки Радульський після перерви з правого краю штрафного оформив дубль після пасу Барчука.

А ще до цього був удар Хоми у поперечину воріт. Ближче до фінального свистка Галенков переправив у сітку подачу від кутового прапорця, а наприкінці другого тайму 20-річний дебютант Бобинець двічі врятував господарів від пропущеного м’яча. 2:1 – “Прикарпаття” виходить до наступного раунду Кубку України!