Франківське “Прикарпаття” перемогло на виїзді “Хуст”

Підопічні Циткіна чотири тури поспіль програють. Для хустян це протистояння було принциповим, адже матч першого кола завершився нищівною перемогою “Прикарпаття” – 7:0.

У першій половині зустрічі домінували підопічні Рипана. Футболісти “Прикарпаття” грали першим номером, але моментів було обмаль, пише Правда з посиланням на ua-football.

Допоміг відзначитися гостям найкращий бомбардир команди. Андрій Хома стартував з власної половині поля, обіграв Рябенка і забив у порожні ворота – 0:1. Моментів до перерви у хустян не було.

На початку другого тайму продовжували грати першим номером гості, які не ризикували і намагалися насамперед уважно грати у захисті. Досить несподівано завдяки реалізованого пенальті Мердєєва господарі зрівняли рахунок – 1:1.

Проте, втримати нічию вони не змогли. Після прострілу з флангу у порожні ворота забив Шинкаренко – 1:2. У підсумку, матч завершився перемогою “Прикарпаття”.