Франківське “Прикарпаття” у контрольному поєдинку зіграло у нічию із командою Прем’єр-ліги

У неділю, 16 лютого, “Прикарпаття” провело черговий контрольний поєдинок у рамках підготовки до весняної частини сезону.

Суперником івано-франківців стала команда елітного українського дивізіону – ПФК “Львів”, яка повернулася з турецького збору і вже наступного тижня поновлює свої виступи в FavBet Лізі. Цей поєдинок відбувся на газоні із натуральним трав’яним покриттям у селі Муроване Пустомитівського району, що розташоване неподалік Львова, повідомляє прес-служба франківського клубу.

Тренерський штаб Команди рідного краю не міг розраховувати на велику групу гравців. Окрім травмованих чи тих, хто відновлюєтся після пошкоджень, додалися ще кілька футболістів, які захворіли на грип… Тож у стартовому складі “Прикарпаття” була лише одна заміна у порівнянні з попереднім спарингом – замість Барчука на поле вийшов Хома.

Саме івано-франківці зуміли відкрити рахунок на 17-й хвилині, коли відзначився зимовий новачок Назарій Воробчак. Надалі гості на рівних протистояли більш досвідченішим суперникам, створили ще кілька непоганих моментів і навіть могли забити вдруге. Але майже перед самою перервою пропустили швидку контратаку, після якої львів’яни зусиллями Ярослава Богунова зрівняли цифри на табло – 1:1. У другому таймі більше забитих м’ячів не було.

Франківське "Прикарпаття" у контрольному поєдинку зіграло у нічию із командою Прем'єр-ліги