Актуально зараз

Франківське «Прикарпаття» зіграло свій четвертий спаринг

spot_img

14 липня івано-франківська команда провела свій четвертий літній спаринг у рамках підготовки до нового сезону, а для об’єднаної команди “Куликів-Білка” – це був лише другий контрольний матч. Поєдинок відбувся на стадіоні “Медик” у Моршині.

Про це інформує Правда з посиланням на сайт Прикарпаття.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, було кілька небезпечних штрафних ударів, однак обидва голкіпери діяли безпомилково. Заміни у перерві дещо пожвавили гру, і лише один Хома на початку другого тайму мав дві чудові нагоди, щою відкривати рахунок.

Втім останній захисник і воротар в цих моментах врятували свою команду.  На 64-й хвилині Цюцюра класною розрізною передачею вивів Хому сам-на-сам з голкіпером, переграти якого форварду “Прикарпаття” так і не судилося.

Надалі івано-франківці створили ще кілька гострих моментів, але реалізувати їх не вдалося.

Наприкінці поєдинку суперники також не використали свій шанс, коли після флангового прострілу Войтович пробив трохи вище воріт.

У підсумку, суха нічия – 0:0. Наступний заплановий спаринг з “Колосом-2” не відбудеться, натомість 16 липня “зелено-жовті” зіграють контрольний матч з “Прикарпаттям-Тепловиком”.

Контрольний матч
«Куликів-Білка» (Куликів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:0

Прикарпаття (1 тайм): Кучерук – Демків, Француз, Швець, Радульський, Соловйов, Сьомка, Бучакчийський, Стаднік, Цюцюра + 1 гнп.
У другому таймі на заміни виходили: Рудюк, Тітаєвський, Геник, Михальчук, Хома, Кос + 1 гнп.