Франківське “Прикарпаття” зіграло у нічию з львівськими “Карпатами”

8 липня івано-франківська команда провела свій другий літній спаринг під час підготовки до нового сезону, а для львівських “Карпат” – це був вже третій контрольний матч.

Поєдинок відбувся на тренувальній базі “зелено-білих” у Бартатові, повідомляє Правда.іф з посиланням на пресслужбу МФК «Прикарпаття».

До середини першого тайму господарі створили кілька небезпечних моментів біля воріт франківців, але переграти Кучерука не зуміли. А от на 30-й хвилині після навісу з флангу мʼяч влучив у поперечку воріт львів’ян, а вже незабаром “Прикарпаття” відкрило рахунок, коли влучним ударом зі штрафного відзначився Василь Цюцюра. Щоправда, гостям допоміг невеликий рикошет.

Втім, на перерву команди пішли на нічийного рахунку. Іспанський новачок “Карпат” Пабло Альварес отримав передачу на підступах до штрафного майданчика та сильно пробив у дальню девʼятку – 1:1. По перерві у складі обох команд відбулися зміни, що суттєво пожвавило гру. Після удару Підлепенця франківців врятував голкіпер, а гол Чачуа було скасовано через офсайд.

На 72-й хвилині вже воротар “зелено-білих” врятував свою команду після виходу прикарпатців віч-на-віч. На останніх хвилинах львів’яни могли вирвати перемогу, однак голкіпер “Прикарпаття” вкотре врятував свою команду. Наступний спаринг івано-франківці зіграють 11 липня зі стрийською “Скалою 1911”.