16 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 29 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна FB Франківські АТОвці пропонують внести змішані єдиноборства у систему фізичної та бойової підготовки...
Реклама: Прованс

Франківські АТОвці пропонують внести змішані єдиноборства у систему фізичної та бойової підготовки ЗСУ

Міська асоціація учасників АТО розглянула подання про систему змішаних єдиноборств ММА, яка лежить в основі фізичної підготовки військовослужбовців української армії, у основну систему підготовки армії України.

АТОвці узагальнили досвід фізичної та моральної підготовки та проаналізували основні існуючі системи підготовки військовослужбовців ЗСУ. Вони представили аналіз публікацій, керівних документів, настанов, статутів, в яких відображено зміст підготовки та впровадження змішаних єдиноборств у систему підготовки ЗСУ National MMA Federation of Ukraine. Визначили погляди, проблеми та тенденції розвитку змішаних єдиноборств – підготовки для розробки методичних рекомендацій перспективної системи ММА військовослужбовців.

Наразі готується документація, відповідне подання, яке ми направимо Головнокомандувачу Збройних сил України Руслану Хомчаку. Ми хочемо, щоб вся армія перейшла на змішані єдиноборства, адже це набагато ефективніше, – каже голова Army MMA – Назарій Кішак.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Синоптики обіцяють українцям похолодання зі снігом

Синоптики обіцяють українцям похолодання зі снігом

0
У зв'язку з вторгненням арктичного повітря у західних, північних та більшості центральних областей України у кінці березня – на початку квітня очікується...