Франківські баскетболістки в напруженій грі поступилися суперницям зі Львова

Західноукраїнське дербі між БК “Франківськ-ПНУ” та СБК “Львів” виправдало всі передматчеві очікування.

Результат пошуку зображень за запитом "БК “Франківськ-ПНУ” та СБК “Львів”"

Інтриги та цікавості суботньому протистоянню додав і той факт, що у складі львів’янок до Івано-Франківська завітала Христина Філевич, що раніше виступала за франківську команду, інформує Sport.if.ua.

Вже стартова чверть показала всю серйозність гри та зарядженість обох команд на перемогу. Перша десятихвилинка закінчилася з рахунком 17:15 на користь господарок паркету.

Схожий сценарій глядачі побачили і в наступній чверті. Підопічним Юрія Процюка вдалося подвоїти перевагу і піти на велику перерву за рахунку 33:29.

Розмова під час великої перерви пішла на користь “пантерам”. Завдяки грамотній грі у захисті та агресивній манері у нападі франківки спромоглися на маленьку “бліц-криг” і приголомшили суперника, збільшивши гандикап до двозначної позначки – 39:29. Рятувати ситуацію кинулась наставниця “Львова” Ірина Кленіна, взявши хвилинний перепочинок. І таки врятувала – три поспіль результативні атаки дозволили “зелено-білим” залишитись при “своїх” -4 перед заключною чвертю.

Вирішальними в грі стали два поспіль дальні влучання від Христини Філевич та Анастасії Зволяк за три хвилини до фінальної сирени. Відіграти відставання франківкам не вистачило часу, а тактика фолу на останніх секундах не принесла потрібного результату.

У підсумку – 55:60 на користь команди СБК “Львів”. Ця поразка для “Франківська” стала другою в сезоні на домашньому паркеті.

Найрезультативнішою у складі “Франківська-ПНУ” стала Міріам Уро-Ніле, в активі якої 18 очок та 14 підбирань. Також дабл-дабл у матчі до свого активу записала Олена Огороднікова – 13 очок та 10 підбирань.