Франківські баскетболістки не зуміли пробитися до фіналу Європейської ліги: тепер вони поборються за третє місце

Лідер Жіночої ліги БК Франківськ-Прикарпаття програв чеському Хомутові 76:86 в півфіналі Європейської жіночої баскетбольної ліги.

Фінал чотирьох стартував вчора у Варшаві, пише Ратуша з посиланням на ФБУ.

Хомутов вже в першій чверті зробив спробу створити собі запас, відірвавшись на 9 очок, але наші гравчині до кінця десятихвилинки до мінімуму скоротили своє відставання, а на початку другої чверті вийшли вперед.

На жаль, це був останній раз, коли Франківськ-Прикарпаття був попереду – до кінця чверті Хомутов досягнув двозначної переваги, у третій чверті вже вигравав 22 очки.

Остання чверть розпочиналась при -17 для української команди, але вона продовжила боротись, розпочала десятихвилинку 9:0 і за хвилину до кінця поступилась -6. Втім, Хомутов втримав перемогу і 5 березня зіграє у фіналі.

Сьогодні наші франківські дівчата-баскетболістки боротимуться за третє місце.

У неділю, 5 березня 2023 року, відбудуться вирішальні поєдинки за нагороди EWBL сезону 2022-2023

БК “Франківськ-Прикарпаття” побореться за третє призове місце із господарками Фіналу чотирьох – варшавською “Полонією”

Початок “бронзового”матчу – о 12:00 за київським часом Пряма трансляція поєдинку – на ТРК “Вежа”!