Франківські баскетболістки вибули із боротьби за Кубок України

17 жовтня у Києві жіноча баскетбольна команда “Франківськ-Прикарпаття” поступилася “Київ-Баскету” в 1/8 фіналу Кубка України з рахунком 90:67. Трансляцію поєдинку можна було дивитися онлайн.

Франківські баскетболістки лідирували за підсумком першої чверті — 24:29. Проте у наступній частині матчу киянкам вдалося зрівняти рахунок, а згодом і випередити суперниць на 5 очок. Останні дві чверті видалися результативними для “Київ-Баскету”.

Загальний рахунок поєдинку — 90:67. Найрезультативнішою у франківській команді була Оксана Молова — 23 очки. В активі Христини Філевич — 14 очок, у Вероніки Космач — 12 та в Олени Тетерук — 10.

Перемога виводить київських баскетболісток в 1/4 фіналу Кубка України серед жіночих команд.

“Франківськ-Прикарпаття” завершує виступи у цьому турнірі. Підопічні Юрія Процюка продовжуватимуть боротьбу у жіночій Суперлізі України, пише Суспільне.

Як повідомляє Федерація баскетболу України, наступні поєдинки “Франківськ-Прикарпаття” зіграє проти “Рівне-ОШВСМ” 23 і 24 жовтня.