Франківські боксери відвідали Міжнародний турнір в Хорватії

З 16 по 20 жовтня в столиці Хорватії, місті Загреб відбувся Міжнародний турнір з боксу за участі господарів – Хорватії, України, Словенії, Сербії, Угорщини, Канади, Польщі, Словаччини, Німеччини та Румунії.

Україну на турнірі представляли боксери Спортклуб Альянс СДЮШОР ФСТ «Україна» Олег Сапіжак та Олександр Мансуров. Обидва боксери здобули перемоги над опонентами з Хорватії, Словенії, Угорщини та вийшли у півфінал змагань. Олександр виборов срібну медаль поступившись у фіналі боксеру з Словенії з рахунком 2:1 (суддівські записки – 29:28/29:28/25:30). Олег Сапіжак вирішив не затягувати та зумів виграти фінальний бій достроково. Результат ТКО в 2 раунді та золото турніру у нас.

По закінченню поєдинку на рингу промайорів прапор України в руках нашого переможця Олега Сапіжака, пише Департамент молодіжної політики та спорту.