-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Франківські медики терміново просять про допомогу: потребують засобів індивідуального захисту

-Реклама-spot_img
spot_img

Працівники підстанції №4 станції швидкої і невідкладної медичної допомоги потребують засобів індивідуального захисту для виїздів на виклики хворих.

До редакції КУРСу звернувся медперсонал підстанції, яка обслуговує мікрорайон «Пасічна». Медики просять громадськість допомогти з мінімальним набором засобів індивідуального захисту – респіратори, окуляри, одноразові шапочки, захисні костюми.

Франківські медики терміново просять про допомогу: потребують засобів індивідуального захисту

Медики пояснюють, що дуже потребують бодай якоїсь б/у пральної машинки, щоб була змога прати одяг на базі, а не брати його додому та наражати на небезпеку своїх рідних.

- РЕКЛАМА-

Особливе занепокоєння через те, що вони працюють у мікрорайоні, де було виявлено перший випадок враження COVID-19, від якого померла 56-річна жінка. Крім того, бригади виїжджають у приміські села Загвіздя, Ямниця, Угринів.

Наразі підстанція перебуває в процесі реорганізації і з 1 квітня має увійти до складу Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який має забезпечити необхідні засоби індивідуального захисту медперсоналу, який виїжджає на виклики.

За словами медиків, ще тиждень вони повинні протриматись на наявному інвентарі, яким забезпечила обласна лікарня: одні окуляри на чотирьох лікарів, три захисні костюми на дві бригади (до кожної бригади входить лікар, фельдшер, водій і санітарка). На підстанції бригади зазвичай працюють у чотири зміни, але на сьогодні близько половини персоналу перебувають на лікарняному.

«Ми працюємо з різними людьми. Ми ніколи конкретно не знаємо, на який виклик їдемо. Часто люди викликають «швидку» на підвищений тиск, а насправді виявляється, що в них підвищена температура, а медична бригада не має спеціального захисту, – пояснює представник/-ця медперсоналу. – Дуже важливо, щоб хворі не брехали, коли викликають швидку».

Наголошують, щоб «швидку» люди викликали лише у справді екстрених ситуаціях. При цьому мають розуміти і пам’ятати, що лікарі швидкої не проводять експрес-тестів на коронавірус чи грип. Для цього хворого потрібно доставити до відповідного медзакладу.

«Якщо викликаєте швидку і маєте симптоми небезпечної хвороби, одягайте маску, чи хоча б шарф чи хустку, щоб захистити і себе, і лікарів, які приїжджають на виклик», – закликають медики.

Допомогу можна завезти безпосередньо на підстанцію №4 станції швидкої і невідкладної медичної допомоги, що знаходиться на вул. Тролейбусній, 10 (позаду гуртожитку медуніверситету). Деталі за номером +380955140842.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Світлана Якимчук
Світлана Якимчук
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф.юа. Випускник філологічного факультету Прикарпатського національного університету

1 коментар

  1. А де обіцяні Срулем Марцінківим дез. середники, маски? Немає! І не було! Головне пропіарився, що забезпечив! А люди для нього – лайно!

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні