13.1 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 23 Вересня, 2020
Головна Економіка Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости

Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости

Днями до журналістів видання “Місто” звернулися представники “Спілки перевізників”. Саме ця “Спілка” об’єднує всіх приватних підприємців, які займаються пасажирськими перевезеннями в Івано-Франківську. У тексті звернення йшлося про те, що перевізники не готові платити “за піар-програми міського голови”.

Результат пошуку зображень за запитом "маршрутки зимою"
 
Під час розмови з головою спілки Олегом Стахівим, підприємець зазначив, що галузь перевезень у місті перебуває на межі краху.

Економічно обґрунтований тариф складає 5-6 чи 7 гривень.  Теперішня вартість є абсолютно не рентабельною. Зросла ціна палива, “пішов вверх” курс долара та зросла ставка єдиного соціального внеску, а вартість поїздки в маршрутці залишилась на рівні 2015 року. Нам ніхто навіть подякував за те, що ми перевозимо безкоштовно пільговиків, — пояснює перевізник.

Чоловік додає, що кількість техніки на рейсах зменшується, а частина перевізників вже виходить з бізнесу.

Зайдіть на сайти для продажу автомобілів. Ви побачити велику кількість оголошень, що стосуються автобусів. Зараз невигідно працювати, — каже Стахів.

За його словами, зараз є серйозна проблема з кадрами, бо водії не хочуть працювати за теперішню зарплату.

Хто захоче працювати за 200-300 гривень з таким графіком?! Зміна починається о 5 ранку, а завершується о 22:00-23:00. Наша позиція полягає в тому, що працівник в день має отримувати 700-800 гривень. Це єдиний шанс втримати робочу силу. Можу стверджувати, що є водії, які допрацюють до весни, а потім поїдуть за кордон. Всі документи у них вже готові. Чекають лише потепління, — продовжує він.

Перевізники іронічно ставляться до ідеї влади закупити 40 автобусів для розширення автопарку комунального транспорту. За їхніми підрахунками, 80-85% відсотків всіх перевезень у місті відбувається за допомогою приватних підприємців.

Ми готові продати їм свої автобуси. Нехай возять пасажирів самостійно. При поточній ціні — це невигідно. Тому вони врешті-решт піднімуть вартість проїзду, або введуть систему дотацій, — каже Олег.

Вихід із ситуації, за словами перевізників, полягає в тому, що варто підвищити вартість проїзду, виділити певну кількість безкоштовних квитків для незахищених верств населення, а також залишити 3 пільгові місця.

Ми відкриті до діалогу і хочемо знайти вихід із кризи. Перевізники публічно захищають свої інтереси, але чомусь завжди залишаються винними.

Продовження історії відбудеться вже 15 лютого на черговій сесії міської ради. Представники “Спілки перевізників” прийдуть, щоб поспілкуватися з депутатами.

Ми публічно обґрунтуємо свій тариф, а народні обранці нехай думають. Якщо ж жодного рішення не буде, то єдине, що нам залишається — страйкувати, — анонсує Стахів.

Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости

26 КОМЕНТАРІ

Підписка
Сповіщення про
guest
26 Коментарі
новизні
давності найбільш залайкані
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
Гість
2 роки тому

А про стан доріг в місті чому ніхто не пише,а це перше ,що повинна зробити міська влада для послуг перевезення ,ми за це податки місту платимо величезні та все одно іздимо та ходимо по ямах та бруду,та наші гроші розкрадають та перетворили маленьке затишне місто(колись)на занедбане селище міського типу ..

Аня
Аня
2 роки тому

Я вважаю що якщо б первізнику було б не вигідно іздити то він би пішов з міста і звільнив місце для інших перевізників, які появляться зразу коли буде можливість і гірше точно не буде бо це що відбуваеться зараз з перевезенням людей це вже дно! Для чого цей весь цирк? Не виходить тобі возити по 4 гривні так забери пижики і не воняй ними в місті, займе місце людина менш жадібна до грошей і якій буде вистачати 4 гривні! Не може перевізник ставити своі вимоги цілому містові і встановлювати своі ціни і правила!

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Аня

Цілком підтримую ,але в цій сітуєйшен вважаю ,що винні ми самі-виборці-мешканці міста. Якби ми вибирали гідних мерів і депутатів , які крім дерібана налаштовані ще і на розвиток міста , за стільки років незалежності можливо вже було створити повністю муніципальний транспорт та незалежити від… Скільки в рік треба купувати автобусів , щоб за 25 років створити свій автопарк??? Гадаю 10-12…Але кожна вибрана нами влада….Ось і маємо..

Гість
Гість
2 роки тому

В мене до тебе є одне і єдине запитання.Що корисного в житті зробив ти? Впевнено можу відповісти ,що нічого крім писати безпідставну дурню на замовлення.

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Безпідставна дурня? Ти хочеш сказати що всі мешканці міста задоволені? Всі в захваті коли з пижика вилізаеш грязний як з трактора? Люди в дощ голову прикривають пакетом в 32 пижику бо вода лиеться! Ти ще маеш совість таке писати? Мене ніхто не заказуе і ти скоро в цьому переконаешся коли всі люди захочуть глянути в твоі брехливі очі і запитають в тебе що ти зробив доброго для мешканців міста! Тільки грязь , затори, кожного дня випадки з замовитими водіями. Якщо бажаеш почути що про тебе думають мешканці міста і про твоі пижики- просто спробуй разом з ними дочекатися пижика на… Read more »

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Бери таксі кнєзю!

Гість
Гість
2 роки тому

Я,звертаюсь до всіх горе-дописувачів.Вам ніхто не заважає змінити дану ситуацію.Пропоную Вам взяти кредити, купити автобуси, купити базу, прийняти працівників та сплачувати Їм заробітну плату та податки з заробітної плати, Оплачувати за світло,газ,воду ………… та інші витрати,- ремонт, запчастини, техогляд,страхування.заміна масла і т.д……..та перевозити в день 80 % пасажирів безкоштовно,без компенсації.Замість того,щоб їхати до Польщі та в Росію на заробітки, змініть дану ситуацію та не рахуйте чужі гроші .Я, працюючий пенсіонер,та хочу подякувати не владі ,а цим перевізникам, яких ви поливаєте брудом, що аж гидко читати, що вони возять нас та наших дітей,та внуків безкоштовно. Це не заслуга влади.

Пасажир
Пасажир
2 роки тому
Відповісти  Гість

Цілком погоджуюсь з кожним словом!

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Ти не пропонуй і не став в нашому місті якісь вимоги чи пропозиціі а просто якщо тобі щось не подобаеться та не вигідно тобі то ти просто забераеш свій металобрухт з доріг Франківська і не виводь з себе людей. За таке відношення до людей ти ще маеш бути населенню вдячний що такі пижики ще не опрокидують. Шофери вже так дістали людей що це все на грані і останне підняття цін може бути останнім! Всі люди яких ви виганяли з автобусів та показово пили каву на вулиці коли люди сидять в пижику і на тебе чекають як на принца, все згадають… Read more »

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

ПРАЦЮЧИЙ ПЕНСІОНЕР-ЯКІ ПІЛЬГИ??????

Петрович
Петрович
2 роки тому

А самий оптимальний вихід з положення (як варіант)-електорнний квиток , який перевірений через індифікацйний код: працюючий пенсінер не має права на такий квиток , непрацючий пенсіонер через систему елетронного моніторінгу в місяц( квартал, півроку або рік ) може скористатись тільки певною кількістю безкоштовних поїздок, школярі ,багатодітні-дві поїздки на робочий день коли відбувається навчання у школах , інші категорії пільговиків – тема для обговорення.. І діти повинні вчитися у школах, які розташовані в межах одного маршруту від місця проживання,а якщо батьки хочуть випендрюватись-інше нехай платять із власної кишені..

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Петрович

Чиновникам тим що корупціонери вигідна ситуація. Чим більше пільговиків тим більші суми компенсацій перевізникам , тим більші відкати. Тому! Тільки монетизація пільги за принципом заяви. Якщо ти пільговик напиши в грудні на наступний рік заяву та отримай суму коштів на рахунок яку ти маєш на оплату в автобусі еа 2018 рік. Тоді в автобусі шофер буде знати що платять усі, а не тратити час на розгляд посвідчень. Окрім того не буде проблеми платити адекватний тариф.

Гість
Гість
2 роки тому

Наразі, вартість нафти зменшується і валюта дешевшає. Через пару тижнів знизиться і вартість палива. У перевізників зникнуть важелі шантажу, тому й кинулись в атаку.

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

йди проспися, нічого вже не знизиться.Навіть в росії бензин дорожчає, не сміши людей.

петрович
петрович
2 роки тому
Відповісти  Гість

Всім відомо-що основний виборец і лекторат компанії Марцинків -Свобода є пенсіонер..Тому із свого боку мерія і тисне перевізників , відстоюючи своїх майбутніх бюлетенщиків.. Але з іншого боку і перевізники не святі, бо знаючи іх патрійотізм і доброту можна стведржувати -що як би за 4гр їздити було б нерентабельно..?????- бачили би ми когось з них на маршруті….Зозуміло- що наразі вони випереджають події і на всяк…. борються за майбутнє..Своє щасливе і багате майбутнє.. Теща в Коломиї від міської влади отримала 60 квітків на 2018 рік для безкоштовного проїзду ????? наразі вже другій рік вона не катається кожен день на дачу і цвинтарь… Read more »

Гість
Гість
2 роки тому

Якщо вам перевізники щось не подобається залишайти свій бізнес і ідіть в сільське господарство на ваше місце я думаю швидко знайдеться заміна

Гість
Гість
2 роки тому

Ми що сука вже в европі проживаемо? Яке нахір евро? Хочеш евро заберисвій металолом і попробуй на такому пижику і з таким шофером заробити за границею евро! Тебе поженуть містом через годину з таким пасажирським перевезенням! Можна просити і 10 гривень за проізд але не тоді коли на голову вода капае а шофера із-за диму взагалі не видно, шофер ще жуе ход-дог і кричить куда без грошей лізеш пенсіонерамі, плюеться тим ход догом! Це не перевезення а ужас! Потрібно щменшити знову вартість проізду до-поки перевізники не виконають своі вимоги! Обов’язково потрібно штрафи підвищити за недотримання графіку і хамство!

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Проізд 5 грн. Ну то іздимо на металоломі і жуємо соплі або згадуємо що ми в советскому созі.

Гість
Гість
2 роки тому

Проізд 10 грн. Ціна послуг має розраховуватись по формулі з привязкою до євро по курсу міжбанку, мінімальноі зарплати, вартості дизпалива та заокруглена до цілоі. Цю формулу можуть підказати студенти нафтигазу.. Без пільговиків. Монетизація пільг. Стандарт послуги. Автобусм до 5 років. Інакше завжлм буде бардак.

Гість
Гість
2 роки тому

Водії маршруток -Українці !

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Хер там – ДНРівці!

Богдан ІФ
Богдан ІФ
2 роки тому

Так який ” економічно обгрунтований тариф”: 5, 6 чи 7 грн? Мабуть, все-таки 4 грн. Але за перевезення пільговиків (пенсіонерів, школярів,,,,) треба розраховуватися. Звідки? А замість бігбордів про освітлені фасади чи забруковані косо-криво тротуари і залишки піддонів, бордюрів та бруківки заплатити перевізникам. Нехай навіть не всю суму.

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Богдан ІФ

Вам дай і 10 гривень і вам буде мало! Вам вже засліпило від грошей але сподіваюся що ви скоро прозріете, люди не будуть довго терпіти ваше хамство і ультиматуми.

Гість
Гість
2 роки тому

Пане Стахив, та ви збильшить оплату, питань нема, чому ви не говорите про якисть послуг яки надаете? 90% автобусного парку це стари и кончени машини, постийно читаеш тут у новинах про хамство та грубисть водиив яки мають отримувати по 700-800 гривнив в день, в абтобусах брудно. Потрибно трохи оновити автобуси и дбати про якисть, а то ви як и решта в украини звикли бабло загрибати, и ничого не робити для покращення, а зараз вам влада винна, легше як завжди когось звинувачувати.

Гість
Гість
2 роки тому
Відповісти  Гість

Правильно, поремонтуйте в першу чергу ваші розвалюхи, а то так скриплять, що чути за три кілометри, це правда, і водії нехай теж культурними стануть, бо дійсно хамити вони добре вміють. То дітей виганяють, то стареньких обматюкають. “Шановні” водії, в першу чергу від вас треба вимагати культури і поведінки на дорогах, все ж таки людей возите, а не мішки з картоплею, і працювати треба повний робочий день. А то люди стоять у восьмій вечора на зупинці, а двадцять маршруток проїжає вже порожніми, з’їжджають з маршруту. І ви ще вимагаєте щоб ціни піднялися. Ужас

Гість
Гість
1 рік тому
Відповісти  Гість

Попробуйте погребіть гроші ви в цьому бізнесі . А потім будете говорити . Як можна утримувати автобус в доброму стані . Якщо все дорожчає . Окрім проїзду . Тариф має бути по всій країні єдиний. Автобус менше палива не їсть якщо він їзде в містечку де проживає 30000 населення . Чи 500000чол.

 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • місто
- РЕКЛАМА -
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
- РЕКЛАМА -
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • цитадель
- РЕКЛАМА -
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости
 • Франківські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости

ВАЖЛИВЕ!

Краєвиди Карпат заворожують: всі тонкощі сходження на Говерлу та відпочинку в горах

Краєвиди Карпат заворожують: всі тонкощі сходження на Говерлу та відпочинку в...

1
Говерла - найвища гора Українських Карпат, наш "двохтисячник": висота гірської вершини сягає понад 2 тисяч метрів. Багато хто, приїжджаючи в Карпати вперше,...
26
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
НАДІСЛАТИ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ РІЄЛТОРА
Допомога з вибором Підбір форми оплати Супровід
НАДІСЛАТИ!