Франківські спортсмени вибороли друге командне місце на найпрестижнішому Міжнародному турнірі

Івано-Франківська ДЮСШ№1 обласної ради срібний призер найпрестижнішого Міжнародного турніру

16-17 березня в місті Рим, Італія відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До “Roma OPEN”, який зібрав 600 учасників та 58 клубів з 15 країн світу, повідомляє Департамент молодіжної політики та спорту

Україну на цих змаганнях представили 43 спортсмени (юнаки, юніори, дорослі) з 13 клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До (Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Черкаська області та місто Київ).

32 медалі: “1” – 17, “2” – 8, “3” -7 з таким результатом Україна здобула 2-е загальнокомандне місце серед 15 країни світу. Першими стали господарі турніру – Італія, третіми – Швеція .

За кількістю здобутих медалей турніру кращими серед українських клубів стали вихованці Івано- Франківської ДЮСШ №1 (СК«Solovey Team») під керівництвом Олега, Катерини Соловей та Василя Вороха: золотих – 6, срібних – 3, бронзи – 2.

Наші призери серед юніорів та дорослих:

1 місце:

Барчук Владислав, спаринг -63 кг серед дорослих.

Кузьмін Артур, спаринг -87 кг та +87 кг серед дорослих.

Липовецький Денис, спаринг -70 кг серед юніорів.