-2.8 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна Суспільство Франківські студенти влаштували свято коляди в ІФНМУ
Реклама: Прованс

Франківські студенти влаштували свято коляди в ІФНМУ

Уже стало гарною традицією вітання з Різдвяними святами від Студентського наукового товариства. Цей рік не став винятком. Представники СНТ завітали до ректорату, на кафедри рідного Івано-Франківського національного медичного університету з привітаннями, колядою та вертепом, створюючи атмосферу зимової казки.

Зазначимо, що кожного року студенти готують нові сценарії театрального дійства, що засновані на подіях, описаних у Біблії. Охочих взяти участь у вертепі завжди багато. Тож цьогоріч було два вертепи, і у них взяли активну участь не тільки старшокурсники, але й студенти-науковці молодших курсів університету усіх факультетів та медичного коледжу.

Під час виступів лунали народні щедрівки, колядки та інші композиції. Сьогодні ж на згадку про Різдвяні свята у пам’яті залишаються щирі слова привітань, радісні мотиви колядок та приємні спогади.

«Від Студентського наукового товариства висловлюємо щиру подяку за теплий прийом ректору Миколі Рожку, першому проректору Ганні Ерстенюк, науковому керівнику СНТ Наталії Воронич-Семченко, деканам факультетів, завідувачам кафедр та їх колективам, студентам, завідувачам відділень, персоналу лікарень та пацієнтам, які так щиро приймали колядників, — говорить голова Ради СНТ Надія Гринів. — Ми дуже вдячні за Вашу любов та підтримку, які Ви нам подарували. Бажаємо усім, аби ці прекрасні свята зберегли на весь рік чудовий настрій та невичерпну енергію».

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років тому: фото

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років...

0
Сто чи двісті років тому галицькі селяни стикалися з різними епідеміями. І в них був свій погляд на способи профілактики й лікування. Наукою...