9.4 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 9 Квітня, 2020
Головна Влада Франківський ЦНАП не призупинятиме оформлення біометрики

Франківський ЦНАП не призупинятиме оформлення біометрики

Як раніше інформували ЗМІ, державне підприємство “Документ” припинить оформлювати видачу біометричних документів з 27 квітня до 2 травня. Проте Івано-Франківський ЦНАП продовжить працювати в штатному режимі.

Результат пошуку зображень за запитом "біометричний паспорт"

Про це повідомили на сторінці Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська в соцмережі Facebook.

“Щодо оформлення біометричних документів у ЦНАПі Івано-Франківська. В мережі інтернет розповсюджується інформація щодо припинення оформлення біометричних документів (паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у формі ID-картки) в період з 27 квітня по 2 травня. Інформуємо, що Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська (вул. Незалежності, 9) працює в штатному режимі та здійснює прийом документів на оформлення біометричних документів”, – йдеться в повідомленні, інформує “Галка”.

Крім того зазначають, що 27 квітня Центр надання адміністративних послуг буде здійснювати прийом громадян згідно з графіком роботи.

А 28-30 квітня та 1 травня відповідно до Кодексу законів про працю України, розпорядження Кабінету Міністрів України “Про перенесення робочих днів у 2019 році” та розпорядженням міського голови “Про перенесення робочих днів у 2019 році” будуть вихідними та святковими днями.

“Додатково повідомляємо, що паспорти громадянина України для виїзду за кордон та паспорти громадянина України у формі ID-картки персоналізуються (друкуються) своєчасно”.

 

Нагадаємо, що В Україні призупинять оформлення біометрики

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Місцева УГКЦ передала допомогу франківській лікарні №1

Місцева УГКЦ передала допомогу франківській лікарні №1

0
Вчора, 7 квітня, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ спільно з Лікувально-діагностичним центром св. Луки, в рамках роботи Архієпархіального координаційного антикризового центру, передала до Міської клінічної лікарні...