-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Франківський підприємець розповів про свої інвестиції у криптовалюту (фото)

-Реклама-spot_img
spot_img
Микола Гавриляк: «Або колосальний прибуток, або нічого»

Прогрес, розвиток, мета та ризик – критерії, якими керуються лідери. Коли хтось відрізняється своїми діями та вчинками, не підпадає під загальні стереотипи, то в першу чергу таких людей не розуміють. Та часто саме ризикові вчинки призводять до успіху. Як то кажуть, не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Сьогодні розповімо історію іванофранківця, котрий не боїться експериментувати та пробувати! Микола Гавриляк шість років тому створив Інтернет-портал «Типовий Франківськ», звідки й досі містяни черпають інформацію про Івано-Франківськ. Микола відвідав чималу кількість країн, зокрема в рамках навчальних програм, набирався досвіду та знань у відомих школах провідних країн світу. IT, громадсько-волонтерські подорожі – це найкращі ресурси для навчання та знайомств, каже Микола.
2017-ий для Миколи Гавриляка видався експериментальним. Чоловік вклав 500 тисяч гривень у криптовалюти. Сьогодні таке інвестування набирає неабиякої популярності, хоча для багатьох залишається не до кінця вивченим, доступним й достовірним. До того ж, Микола активно веде свій Telegram канал, де вже має велику аудиторію. Що ж, давайте дізнаємось у прогресивного іванофранківця про те, яким для нього став цей досвід, а ще ми поговориили про розвиток та стереотипи, про подорожі та інвестування у себе.
Франківський підприємець розповів про свої інвестиції у криптовалюту (фото)

Криптовалюта у Івано-Франківську

Інвестиції в криптовалюту, та й взагалі інвестиції у Форекс, в технологічні сфери, не мають локальної прив’язки. Де б не мешкала людина, чи то в селі чи мегаполісі, вона має рівні можливості й завдяки доступу до Інтернету – рівні можливості доступу до інформації, ресурсів та можливостей. Питання залишається тільки у сприйнятті. Багато людей переконані в тому, що все це не правда, що не існує жодних компаній, що все це бульбашка. Вірити, чи не вірити – справа кожного. Але є реальні беззаперечні докази того, що є ринок, що він працює, має свою капіталізацію, велику кількість гравців, котрі беруть участь, як розробники та інвестори. Закривати на це очі, і стверджувати, що цього не існує можна, але ж натомість можна дивитися з оптимізмом на цю технологію та можливості, які вона відкриває. Власне я з таким підходом зараз і працюю.
Я вирішив, що ця сфера мені цікава і були можливості вкласти фінанси. Для старту я обрав суму 500 тисяч гривень. Це був перший транш, який я зробив протягом двох-трьох тижнів у січні. Зараз я щотижня поступово інвестую по 500 доларів, обираю монети, проекти, які мені цікаві. Я досліджую які це проекти, хто ними займається, чи це успішна команда, чи навпаки нікому невідома. Від того наскільки я в неї вірю/не вірю – вирішую чи інвестувати. В моїй діяльності немає жодних закликів до інвестування. У мене немає особистого інтересу в тому, щоб хтось вкладав гроші. Це справа кожної людини. Це не проект з реферальною системою, я не виграю якщо когось залучу. Це реальний ринок на якому можна проінвестувати і заробити. Не зайшов – не заробив.
Тобто локальної прив’язки немає. Чомусь та аудиторія, яка не перебуває в центрі економічних, бізнесових процесів дещо скептично ставиться до будь-яких нововведень, до чогось нового. Як приклад Фейсбук. Кожна технологія доходить з часом. Думаю, що питання крипто валюти з часом дійде і до Івано-Франківська у своєму масовому вигляді.

«Це реальний ринок, де проінвестувавши можна заробити. Не зайшов – не заробив»

Франківський підприємець розповів про свої інвестиції у криптовалюту (фото)

- РЕКЛАМА-

Криптовалюта на законодавчому рівні

На мою думку, державне регулювання повинно бути. І рано чи пізно, воно прийде в цю сферу, оскільки тут відбувається багато взаємодій між людьми, які, на жаль, сьогодні не нормуються. Наприклад, якщо я оплатив певні послуги чи роботи, а людина не надала мені ці послуги, то я юридично себе не можу захистити і довести, що надавав кошти, оскільки сьогодні криптовалюта не офіційна.
Чим більше людина буде захищена в цих взаємовідносинах, тим більше людей прийде ними користуватися. Ідея криптовалют в тому, що вони максимально децентралізовані і вся відповідальність за будь-які операції перекладена на кінцевого користувача, власника тих ресурсів. Немає якоїсь третьої особи, банку, контролюючого і нормуючого органів, куди можна звернутися у випадку, коли забув пароль, чи в разі обману. Все на твоїй відповідальності. Ти повинен відповідально ставитися до аналізу того, з чим та ким працюєш, куди надсилаєш гроші, які паролі вводиш тощо. Ті, хто розглядають ідейно криптовалюти і вважають, що будь-яке регулювання нашкодить ідеї цієї децентралізації, невтручанню органів влади, фінансових інвестицій і так далі. Я ж навпаки вважаю, що технологію будуть набагато більше використовувати, коли воно буде безпечним. Легалізація у світі – це вже нормальний тренд, сьогодні це питання обговорюють всі прогресивні країни світу. Гадаю, що цей рік буде великим трендом по легалізації, по регулюванню. Минулий рік був більш спекулятивним, це був повністю нерегульований сектор, який давав шалені прибутки. Про це всі знали і йшли туди.

Позитив. Негатив

З мінусів, який з іншого боку може бути й плюсом, є висока волативність монет. Це коли курс може змінюватися в день на 5% чи 25%. Цих валют сьогодні більше 1600. З часом, на мою думку, понад 90% з них відсіється і залишаться тільки ті проекти, що матимуть найбільшу цінність, уніерсальність та інтеграцію в різних сферах життя. Насправді, це дуже велика нестабільність, яка створює можливість для того, щоб заробляти колосальні гроші. При цьому для вкладників такий випадок може стати шоком. Це водночас і мінус і плюс.

«Якщо людина не відповідально ставиться до своїх ресурсів – з часом вона їх втратить»

Франківський підприємець розповів про свої інвестиції у криптовалюту (фото)

Чи розуміють українці, як працює система криптовалют

Блокчейн не про спекуляцію, не про заробіток, а про оптимізацію різних процесів. Дає можливість економити живі гроші, а це означає, що всі фінансові інституції, які критикують криптовалюту рано чи пізно будуть впроваджувати рішення на основі технології блокчейну. Оскільки вони дозволяють економити гроші на транзакціях, підвищують рівень безпеки даних і ще багато застосувань. У Грузії, наприклад, вже є практика залучення транзакцій в державну систему. Це дуже прогресивно. В Україні чомусь цього ще не хочуть, інтересу немає (через особисту зацікавленість конкретних чиновників і політиків в тій системі, яка існує сьогодні, де ледь не весь облік в ручному режимі ведуть і за потреби корегують).
З усім можна самостійно розібратися. Це потребує трішки більше часу. Вже коли ти розумієш, що за цим майбутнє і віриш, то інвестуєш кошти, які тобі не шкода вкласти, чи втратити, бо це ризикована інвестиція. Або колосальний прибуток, або нічого. Треба з обережністю до цього ставитись і не піддаватися на провокації. Криптовалюту критикують через можливість нелегально купувати наркотики, зброю та інші корупційні речі. Але ж із паперовими грошима роблять таке ж. Це як сокира, якою можна вбити, а можна й дрова нарубати.
Звісно, що більшість людей розглядають криптовалюту, як нормальний прогресивний інструмент для інвестицій та буденного користування. Вони ефективніші та дешевші в обслуговуванні, аніж паперові чи електронні гроші банківської системи. В цьому їхня перевага, вони зменшують комісію. Ті люди, котрі не цікавляться, вважають, що криптовалюта – це бульбашка за якою нічого немає. Це не так. Там реальні розробки, команди. Цих валют сьогодні більше 1600. З часом кількість відсіється і залишиться декілька найпрогресивніших.

Реакція людей на інвестування

Мої рідні та друзі дізналися про те, що я вклав гроші в криптовалюту від ЗМІ. У мене не було цілі всім про це розповідати. Це ризикована річ, яку я вирішив спробувати. Спочатку потрібно добре подумати, чи ви хочете це робити, оскільки рівень ризику надзвичайно великий. Якщо будуть коливання – це буде незвично. В перший період це важко психологічно. Можливо є безпечніший варіант інвестицій. Я нікого не закликаю, я роблю свій експеримент.
Франківський підприємець розповів про свої інвестиції у криптовалюту (фото)

Подорожі за навчальними програмами

Якщо людина не проінвестувала в себе, якщо немає ресурсів, то основний твій капітал та цінність в яку ти маєш інвестувати – це ти і твої знання. Якщо нехтувати на цьому етапі, то само собою нічого не станеться. Як не крути потрібно мати якісь мінімальні знання. Головним інвестиційним об’єктом кожного з нас повинні бути ми самі: здоров‘я, знання, досвід. Якщо нехтувати цим з самого початку і надіятись на «якось буде», то в результаті оце «якось» буде точно не позитивним. Сьогодні ІТ в Україні IT – це третя економіка по масштабах. Середньостатистична заробітна платня програміста – 1600 доларів, в той час, коли мінімальна зарплата в Україні трохи більше трьох тисяч гривень.
Зараз я планую подорож у Південну Америку, а це іспаномовна країна. Тому вже третій місяць вивчаю іспанську мову. Вся наша еволюція про розвиток та навчання. Інакше б так і сиділи по деревах та банани їли. Тому цілком закономірно, що кожному, хто претендує на хорошу позицію в цікавіій компанії не обмежуючись тільки рівнем свого міста/країни, то виникає необхідність вивчити англійську та комунікувати з світом зрозумілою мовою. Ну і дуже цінно мандрувати та бачити світ, адже ти зустрічаєш різних людей, бачиш як живуть та взаємодіють громади, організований бізнес, набираєшся досвіду та в результаті тобі в голову приходять цікаві ідеї. Є багато варіантів щодо подорожей за кордон. Особливо по волонтерських та освітніх програмах, за якими приймаюча сторона чи організатори повністю чи більшою мірою покривають ваші витрати. Я таким чином відвідав досить багато країн: Грузію, Австрію, Словаччину, Америку та інші. Ну і найважливіше у таких мандрівках – це те, що ти вчишся, отримуєш знання та переймаєш цінний досвід.

Плани

Моя ціль на найближчі місяці – це створити вузькопрофільне україномовне медіа по темі блокчейну та криптовалют. Робота вже триває близько місяця, зараз налагоджуємо співпрацю з експертами, доробляємо технічні моменти і найближим часом буде публічний старт. Також веду свій авторський канал у телеграмі, де ділюсь думками по цій тематиці та бізнесу загалом: https://t.me/havryliakonair
Сніжана САМАНЧУК
Фото: Михайло ДЕМКІВ
Джерело

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.

11 КОМЕНТАРІ

    • Ці всі криші так швидко розпадаються, коли набу прилітає

  1. Ти фраер мажорний розкажи краще людям як ти чесно заробив ці гроші на населенню Франківська а потом будеш вихвалятися! Чого ти добиваешся цим що вихваляешся грошами? Ти нічого нового не сказав, все це е в інтернеті але сказав що грошей багато маеш, тоді коли іншим людям важко вижити.

    • Про яку чесність Ви говорите. Ці молоді, креативні підприємці заробляють двома шляхами або батьки дали або до бюджету присмоктались того і півляма так спокійно витратив. Мені відомо що в цьому випадку батько привів синочка до коритця і сказав хлебчи. Так що свиня це а не підприємець

  2. Цей молодий і зелений так і хоче, щоб про нього знали. Він весь час хизується своїм багатством і юними роками. Синку, Кольцю, май не тільки гроші. а ще і добре серце. Скільки зараз хворих діток, що, дивлячись, серце кров ю обливається. Поофіруй щось їм на лікування, Бог за це віддячить тобі і твоїм дітям здоров ям, а це, у твоїй сімї, добре розуміють. Хай Бог тобі дає не тільки гроші, а й милосердя, людяність і порядність, бо життя – велика колотнеча, не падавши в ній чи хтось пройшов.

  3. Нова версія МММ. Навіть персони разводіл не змінились. Певно ЛОХ не вимер.

  4. не встиг скинути біток по 19000 – не парся! Ти вже не валютний спекулянт – ти вже ІНВЕСТОР 😉

  5. щось та криптовалюта ніх… не дорожчає, певно просрав я ваші гроші.Але то х…ня, підвищу плату за парковки, рагулі платять

    • рагуль, не забудь скинутись Путіну на перемогу. Спробуй не заплатити лишень.

    • Коли пожають рекламу то треба вказувати прямо РЕКЛАМА.

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні