Франківський футзальний клуб “Ураган” обіграв команду “Де Трейдинг”

Футзальний клуб з Івано-Франківська “Ураган”з рахунком 3:2 обіграв команду “Де Трейдинг” із Миколаївки, що в Донецькій області. Матч зіграли у манежі коледжу фізичного виховання у Франківську.

Його провели в межах п’ятого туру Екстраліги України з футзалу, пише Суспільне.

У першій половині зустрічі франківці створювали біля воріт суперника небезпечні моменти. Як результат — впродовж першого тайму “Ураган” забив двічі. Дебютним голом за команду відзначився Микола Грицина, а подвоїв рахунок Даниїл Абакшин.

У другому таймі гравці “Де Трейдингу” забили два голи та зрівняли рахунок – 2:2. Впродовж однієї хвилини відзначилися Віталій Катеринін та Павло Скубченко.

Вирішальний гол франківці забили за чотири хвилини до завершення поєдинку. Влучним ударом відзначився Микола Грицина. У підсумку — 3:2.

Івано-франківська команда продовжує очолювати турнірну таблицю Екстраліги України з футзалу, у той час “Де Трейдинг” — на останньому місці. Попереду в “Урагану” – поєдинки в межах Ліги Чемпіонів проти команд “Араз”, “Лічені” та “Юнайтед Галац”.