Франківський скороход дебютував на Олімпійських іграх у Токіо

На Олімпійських іграх 2020 у Токіо відбулися змагання зі спортивної ходьби на 50 км серед чоловіків, у яких взяв участь франківський спортсмен Валерій Літанюк

Серед 59-ти учасників Валерій Літанюк фінішував з 39-м результатом, програвши переможцю 23 хвилини 57 секунд.

А золоту медаль завоював поляк Давид Томала. Друге та третє місця посіли німець Йонатан Гільберт та представник Канади Еван Данфі.

Олімпійські ігри. Чоловіки. Ходьба 50 км

1. Давид Томала (Польща) 3:50:08

2. Йонатан Гільберт (Німеччина) +0:36

3. Еван Данфі (Канада) +0:51

..39. Валерій Літанюк (Україна) +23:57

“Вітаємо Валерія Літанюка та його особистого тренера Христину Юдкіну з історичним стартом на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх, адже це перший представник спортивної ходьби з Івано-Франківська на Олімпійських іграх! Бажаємо нових досягнень і гучних звитяг!”, – йдеться на сторінці Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області.