Франківський “Ураган” на виїзді переміг “ІнБев” ВІДЕО

До Житомира “дракони” прибули у дещо “вкороченому” складі – з різних причин поза заявкою залишились Артем Фаренюк та Микола Микитюк. Зважаючи на відсутність двох ключових виконавців, наставник “Урагану” Максим Павленко видозмінив стартову ланку, залучивши туди Назара Шведа та Олександра Дичука, інформує пресслужба НФК “Ураган”.

Саме останні двоє були найактивнішими біля воріт житомирян на старті поєдинку. Та якщо з дальніми ударами досвідчений голкіпер Мельник впорався доволі впевнено, то завадити більярдному потсрілу від 18-річного Дичука після перехоплення не зумів – 0:1. Для вихованця Академії НФК “Ураган” цей гол став дебютним за основну команду “драконів”!

Згодом непогані шанси для взяття воріт втратив Абакшин, якому двічі бракувало влучності. А от чи не перший напівмомент біля воріт Кардаша завершився голом – потужний постріл від Іванова з ауту прийняв на себе Кордоба, після контакту з яким “круглий” по-зрадницьки залетів у кут воріт. Щоправда, під час введення опорна нога “пивовара” повністю знаходилась на майданчику, що суперечить правилам гри у футзал, але арбітри цей епізод залишили поза увагою. 1:1 – і Максим Павленко відреагував на такий перебіг подій хвилинним тайм-аутом. Розмова з наставником принесла свої плоди і Швед, протягнувши м’яча від центру майданчика, ефектно вразив дальну дев’ятку воріт господарів – 1:2. До кінця першого тайму обидві команди створили достатньо нагод для взяття воріт, але голкіпери суперників відіграли безпомилково.

По перерві більш активно розпочали поєдинок житомиряни і вже Кардашу довелося демонструвати свою майстерність на останньому рубежі. Витримавши стартовий натиск “ІнБева” франківці доволі швидко перехопили ініціативу і збільшили перевагу у рахунку. Після затяжної атаки і відчайдушних дій оборони “пивоварів” дальній удар Коваля таки досягнув мети – 1:3.

І саме гол досвідченого універсала став каталізатором для обох команд – “ІнБев” помчав відігруватись, тоді як “дракони” прагнули піймати суперників на контратаці. Чи не найреальніший шанс для взяття воріт втратив Лебідь, який, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, пробив повз ворота. Господарі відповіли гострими випадами від Чеберяка та Бакума, але Кардаш був “на висоті”. Не залишив майданчик без забитого м’яча і Абакшин – за 55-ть секунд до фінальної сирени голеадор вразив порожні ворота суперників.

В підсумку, 1:4 – “Ураган” обігрує “ІнБев” і реваншується за поразки у минулорічній Favbet Екстра-лізі.