Франківський “Ураган” на виїзді розгромив “Кардинал” з Рівного

В першому матчі 1/4 фіналу Екстраліги чемпіонату України з футзалу “Ураган” на виїзді переміг рівненський “Кардинал”.

У першому таймі на другій хвилині матчу рахунок відкрили франківці. Передачу Ігоря Корсуна головою замкнув Артем Фаренюк.

Через п’ять хвилин, на сьомій хвилині матчу, рахунок зрівнює капітан команди з Рівного Михайло Волянюк. За 15 хвилин до перерви він забив другий гол та вивів “Кардинал” вперед — 2:1.

Після перерви “Ураган” нав’язав свою гру супернику. Це відобразилося і на рахунку. Станіслав Моспан ударом з далекої відстані влучає у поперечину, а далі м’яч потрапляє у воротаря та ворота. 2:2 — франківці зрівнюють рахунок.

Менш ніж за хвилину Михайло Грицина виводить франківців вперед — 3:2. “Ураган” не зупиняється і продовжує атакувати. Наступним у воротах рівнян “розписався” Ігор Корсун — 4:2. Далі гол записав на свій рахунок записав “ураганівець” Михайло Грицина.

Ще два голи — на рахунку Ігоря Корсуна та Станіслава Моспана. Спроби “Кардиналу” якось врятувати ситуацію в матчі не увінчалися успіхом. 7:2 — рахунок гри на користь франківського “Урагану”.

Доля чвертьфіналу буде вирішуватися 11-12 травня, оскільки за правилами Екстраліги суперники зіграють серію до двох перемог однієї з команд. Ці матчі відбудуться в Івано-Франківську.