Франківський “Ураган” обіграв команду “Кардинал-Рівне” у матчі чемпіонату України

Футзальний клуб з Івано-Франківська “Ураган” з рахунком 2:0 переміг команду “Кардинал-Рівне”. Поєдинок восьмого туру чемпіонату України зіграли 28 жовтня в Івано-Франківську.

Наприкінці другого тайму рахунок відкрив Артем Фаренюк, пише Суспільне.

За чотири хвилини після цього Петро Шотурма збільшив перевагу “Урагану”. Матч завершився з рахунком 2:0.Головний тренер франківського клубу Максим Павленко у післяматчевому коментарі сказав, що протистояти “Кардиналу” було складно.

“Не вдалося швидко забити м’ячі через високу організацію гри суперника в обороні. Треба віддати належне сьогоднішньому конкуренту. Нам було дуже непросто. Треба вдосконалювати гру”, — розповів головний тренер “Урагану” Максим Павленко.

Головний тренер команди “Кардинал-Рівне” Олександр Бондар назвав перемогу франківського “Урагану” цілком заслуженою.

“Важко те, що хлопці віддали багато сил. Грали в обороні і прикро, що пропустили м’яч за шість хвилин до кінця. На жаль. Все ж “Ураган” заслужив. Важко проти них було грати. Наша команда сьогодні оновлюється, даємо шанс молоді”, — розповів головний тренер “Кардинал-Рівне” Олександр Бондар.

За підсумком восьми зіграних поєдинків чемпіонату України з футзалу, “Ураган” здобув 19 балів.

Команда посідає перше місце у турнірній таблиці. Наступний матч франківці зіграють 4 листопада проти команди “Сокіл” із Хмельницького.