Франківський “Ураган” розгромив “Черкасиобленерго”, забивши 13 м’ячів

Франківський “Ураган” провів другий матч у 2023 році.

Суперником “драконів” була теж енергетична команда — “Черкасиобленерго”. Матч пройшов, 14 січня, в Івано-Франківську, інформує правда ІФ з посиланням на Фіртка.

Хід матчу

Господарі дуже впевнено розпочали матч. Урагану знадобилося вісім секунд для того, щоб відкрити рахунок. Після удару з далекої дистанції, м’яч влучив у каркас та відскочив до Назара Шведа. Той не схибив та відкрив рахунок в грі.

На п’ятій хвилині першого тайму господарі подвоїли перевагу. Михайло Грицина впевнено переграв голкіпера. Вже через кілька секунд рахунок став 3-0. “Дракони” одразу вступили в пресинг та змусили суперника помилитися. Ігор Корсун опинився без опіки на ударній позиції та розстріляв ворота.

Автором наступного голу став Петро Шотурма. Після розіграшу кутового, гравець Урагану вискочив на ударну позицію та в один дотик відправив м’яч у дальній кут воріт.

На 14-й хвилині першого тайму рахунок став 5-0. Капітан команди Микола Микитюк теж не обійшовся без голу у матчі.

За останні п’ять хвилин до кінця першого тайму ураганівці ще двічі розписалися у воротах черкаської команди. Шостий і сьомий голи забив Артем Фаренюк.

Перший тайм завершився за розгромної переваги господарів площадки — 7:0.

У другому таймі Ураган забив два м’ячі протягом четвертої хвилини. Олександр Дичук та Микола Микитюк стали авторами результативних ударів.

Десятий м’яч у ворота черкаської команди забив Артем Фаренюк. Нападник “драконів” оформив хет-трик.

Проте, зберегти ворота “сухими” франківцям не вдалося. На 36-й хвилині матчу Дєдов відквитав один м’яч для своєї команди.

Останнє слово все рівно було за господарями. Протягом трьох хвилин вони три рази відзначилися у воротах гостей. Ілля Терентьєв, Микола Микитюк та Петро Шотурма стали авторами забитих м’ячів.

Івано-Франківський “Ураган” здобуває розгромну перемогу у домашньому матчі з командою “Черкасиобленерго”. “Дракони” закріпилися на першій сходинці та відірвалися від “Енергії” на три очки.