Франківський “Ураган” розписав нічию з київським “Хіт”

“Ураган” розпочав IV етап української футзальної Екстраліги.

Сьогодні, 25 лютого, франківці провели виїзний матч проти київської команди “Хіт”, інформує Правда з посиланням на Фіртку.

Матч двох рівних за силою команд. Перший тайм це довів нам Перша 20-хвилинка завершилася за нічийного рахунку 0:0.

А вже у другому таймі господарі площадки відкрили рахунок. Капітан київської команди Євген Сірий, перехопив м’яч та вискочив один на один із воротарем “драконів”. Сильним ударом він прошив голкіпера та вивів свою команду вперед.

Франківська команда не розгубилася та доволі скоро зрівняла рахунок. Петро Шотурма підхопив м’яч на своїй половині, протягнув його, обіграв захисника та “прошив” воротаря київської команди.

Обидві команди мали нагоди, щоб вирвати перемогу. Проте нікому не вдалося цього зробити.

В підсумку, команди розписали мирову нічию із рахунком 1:1.