Франківський “Ураган” зіграв внічию проти львівської “Енергії”

Футзальний клуб з Івано-Франківська “Ураган” зіграв внічию проти львівської “Енергії”. Матч 20 туру національного чемпіонату завершився з рахунком 2:2.

Поєдинок провели 18 лютого у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Матч транслювали на офіційному YouTube-каналі Асоціації футзалу України, передає Правда ІФ з посиланням на Суспільне

Рахунок у матчі відкрили футзалісти “Енергії”. На третій хвилині львів’яни провели контратаку, голом відзначився Андрій Цілик. Зрівняв рахунок Артем Фаренюк. На десятій хвилині він відібрав м’яча у суперників та влучно пробив у кут воріт — 1:1.

На початку другого тайму франківці вийшли вперед. Голом на добиванні відзначився Даниїл Абакшин. Уже за дві хвилини футзалісти “Урагану” втратили м’яч у центрі поля. Тарас Кузь вийшов сам на сам з воротарем франківців і направив м’яч у кут воріт — 2:2.

Франківський "Ураган" зіграв внічию проти львівської "Енергії"

Матч між лідерами групи “Захід” Екстра-ліги України завершився внічию. Головний тренер “Урагану” Максим Павленко вважає результат поєдинку закономірним.

“Контратаки “Енергія” дуже добре реалізовує. Сьогодні вони це підтвердили, забивши два м’ячі. Був матч нервів, де кожен міг перемоги. Хотіли здобути три очки, але, на жаль, нічия. Це був поєдинок рівних суперників. Дербі — це завжди емоції”, — сказав Максим Павленко.

Головний тренер львівської “Енергії” Валерій Легчанов каже^ його підопічні значно краще діяли у другому таймі й могли здобути перемогу.

“У першому таймі ми віддали ініціативу супернику. А якщо віддати класній команді ініціативу, то дуже важко повернутися у гру. Але у перерві ми з командою поговорили й домовилися, тому за динамікою і психологією другий тайм більше сподобався”, — розповів Валерій Легчанов.

Франківський “Ураган” продовжує лідирувати в турнірній таблиці групи “Захід” національного чемпіонату з футзалу. В активі у команди — 39 очок.

Наступний поєдинок франківці зіграють 25 лютого проти київського клубу “ХІТ”.