Футболісти “Калуш” здобули сенсаційну перемогу над лідером чемпіонату

546

Поєдинок у Тернополі став дебютним для нового наставника “червоно-чорних” Степана Матвіїва.

І дебют для нового наставника видався якнайкращим, адже у гостях завдали поразки лідеру групи А, а заразом — і принциповому супернику тернопільській “Ниві”, інформує sport.if.ua.

Щоправда, початок матчу був за тернополянами, які намагались забити швидкий м’яч і підтвердити свої чемпіонські амбіції. Витримавши стартовий натиск, “червоно-чорні” не лише відсунули гру від власних воріт, а й почали диктувати свої умови на полі. Апогеєм першого тайму став забитий м’яч у виконанні гостей. Роман Лебедь, поборовшись у воротарській господарів, потужним ударом приголомшив і голкіпера Механіва, і всю тернопільску публіку — 0:1.

По перерві калушани обрали тактику гри на утримання переможного результату, за що ледь не поплатились. Спочатку поперечка на пару зі Злотарем врятували гостей від неминучого голу, а за кілька миттєвостей “круглий” таки затріпотів у сітці воріт, та лайнсмен зафіксував положення поза грою у нападника “Ниви”. Як це вже було у першій половині зустрічі, “Калуш” “перетерпів”, і в швидкій контратаці подвоїв перевагу у рахунку. Після перехоплення в центральному колі Роман Лебедь кинув у прорив Андрія Ременюка, який, не зближуючись з голкіпером, вразив нижній кут воріт — 0:2.

Повна ж капітуляція тернополян наступила шість хвилин по тому, коли Механів у відчаї збив надреактивного Данила Книша у власній карній. Покарання впевнено виконав сам постраждалий — 0:3.

“Калуш” перемагає лідера і в гарному настрої готується до домашнього поєдинку проти вишгородського “Діназу”.

“Нива” Тернопіль — ФК “Калуш” — 0:3 (0:1)

19 жовтня. Друга ліга, група А, 16-й тур. м. Тернопіль, Міський стадіон. 1000 глядачів, +19 С.

Голи: Лебедь (36), Ременюк (79), Книш (85, пенальті)

“Нива”: Механів, Герт, Демчук, Хохлов (Хруставка, 87), Волохатий (Бідний, 77), Мороз, Ілюк (Малащук, 63), А. Скакун, Проців, Дедух (Гатала, 51), Кисленко. Запасні: Єрмолов, Даценко, Залізняк, Тригуба, І. Кохман, Різник. Головний тренер: Василь Малик.

ФК “Калуш”: Злотар, Сениця, Габріель (Горбаченко, 67), Лебедь (Д. Скакун, 85), Книш, Заваляк, Савошко (А. Кохман, 75), Гудак, Матушевський, Легкий, Богач (Ременюк, 24). Запасні: Гончар, Олевич, Лаврук, Драган, Денега. Головний тренер: Степан Матвіїв.

Попередження: Малащук (71), Механів (85) – Легкий (44), Матушевський (90+3)