Актуально зараз

Футболісти “Прикарпаття” вдома мінімально поступились “Балканам” ВІДЕО

spot_img

19 липня в рамках 25 туру Першої Ліги футболісти “Прикарпаття” вдома поступилися “Балканам” з Одещини.

Гостям у перші 20 хвилин гри вдалося забити двічі і майже поспіль. Спершу на 16-ій хвилині після розіграшу кутового Ігор Юречко впритул “розстріляв” Остапа Вульчина. А на 18-ій захисники дали забагато простору Василеві Тропанцю, котрого фактично вивели віч-на-віч з голкіпером прикарпатців класною передачею.

Далі гості стали грати на утримання рахунку, а франківці намагалися врятувати ситуацію. На 39-ій хвилині господарям вдалася провести красиву атаку – після пасу Борисевича з флангу головою з центру штрафної забив Роман Барчук, пише “Галка”.

Однак у другому таймі рахунок у грі, незважаючи на старання “Прикарпаття”, більше не змінився – 2:1 на користь “Балкан”.

У турнірній таблиці іванофранківці на 11 місці. 24 липня вони на виїзді гратимуть з “Металістом 1925”.