Футболісти “Прикарпаття” завершило осінню частину чемпіонату поразкою, мінімально поступившись “Руху”

У неділю, 24 листопада, “Прикарпаття” приймало вдома львівський “Рух”.

Футбольний клуб “Прикарпаття” цим матчем завершує осінню частину чемпіонату Першої ліги. Перший тайм минув без забитих голів, а на 55-й хвилині Богдан Бойчук зумів відзначитись у воротах франківців.

Львів’яни спокійно довели гру до логічної перемоги, яка дозволила їм стати одноосібним лідером Першої ліги, пише Футбол 24.

“Завершальна гра року для нас, на жаль, завершилась поразкою “Прикарпаття” – “Рух” (Львів) 0:1. Що ж, зустрінемось наступного року на стадіоні “Рух” з новими силами і перемогами Команда рідного краю”, – написав на своїй сторінці у фейсбук міський голова Руслан Марцінків і поділився фото матчу.