9.1 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна FB Галицький терцентр отримав допомогу зі Швейцарії

Галицький терцентр отримав допомогу зі Швейцарії

Півтора року триває співпраця між Галицьким територіальним центром соціального обслуговування та членами «Ліон-клубу» з міста Соурсес (Швейцарія). Ще у 2019 році куратори проєкту Микола Король, проректор Львівського лісотехнічного університету, та Іван Білик, керівник терцентру, підписали «Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю» зі швейцарською стороною.

Відтоді іноземні партнери розпочали збір благодійної допомоги для установи, яка надає послуги громадянам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують особливого догляду та підтримки.

20 травня довгоочікуваний вантаж після проходження всіх необхідних процедур прибув у село Більшівці, де розташований соціальний заклад. Для потреб підопічних терцентру було передано функціональні ліжка, інвалідні візки, протипролежневі матраци, меблі, побутову техніку, предмети особистої гігієни та інші засоби для надання допомоги, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На Рогатинщині готуються до звільнень освітніх працівників

На Рогатинщині готуються до звільнень освітніх працівників

0
22 травня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука відбулося засідання комісії по вжиттю заходів щодо запобігання різкому зростанню...