20 C
Ivano-Frankivsk
Середа, Жовтень 23, 2019
Головна Корупція Голова Івано-Франківського апеляційного суду переконує, що не сприяв працевлаштуванню родичів у цей...

Голова Івано-Франківського апеляційного суду переконує, що не сприяв працевлаштуванню родичів у цей суд

Голова Івано-Франківського апеляційного суду Богдан Гриновецький розповів, що його дочка і зять досі працюють помічниками у суді, який він очолює. Але суддя переконує, що до працевлаштування родичів не причетний.

Результат пошуку зображень за запитом "богдан гриновецький"

Про це він завив у програмі «Звіти наживо» на UA: Карпати.

«Вийшло так, що помічник моя суддя вийшла заміж за іншого помічника, який працював у цьому суді. Але важливий момент, що це сталося до того, як я був обраний головою суду. Жодного відношення, що я був керівник і я щось посприяв, що родичі мої попали до апеляційного суду, абсолютно не було», – каже Гриновецький.

Він також нагадав, що до 2017 року у цьому ж суді працював його сват.

“Мало того батько того мого зятя був наш колєга – суддя апеляційного суду. У зв’язку з цими проблемами, що громадськість має деякі зауваження з цього приводу, він зараз вже не працює, і з цього приводу зауважень ніяких не має бути”, – вважає голова апеляційного суду.

КУРС писав, що дочка та зять Ірина і Ігор Хруняки працюють на посадах помічників суддів. А до 2017 року суддею в апеляційному суді працював сват Богдана Гриновецького – Євген Хруняк.

Син Богдана Гриновецького працює у прокуратурі.

«Закон це не забороняє. Якщо наша діяльність пересікається, то є на це вихід – самовідводи», – каже суддя.

Також він нічого поганого не бачить у тому, що четвертий раз очолив апеляційний суд. Хоч закон і не дозволяє суддям обіймати одну адміністративну посаду більш як два рази поспіль. Гриновецький уникнув застосування цього обмеження через те, що обирався на посаду голови в уже “іншому суді”.

У жовтні 2018 року запрацював новий Івано-Франківський апеляційний суд. Його утворили на місці Апеляційного суду в Івано-Франківській області, який був ліквідований указом Президента.  До Івано-Франківського апеляційного суду перевели 15 суддів, які працювали у “старому” – Апеляційному суді Івано-Франківської області.

«Коли мене обирали головою Івано-Франківського апеляційного суду, то жодних зауважень не може бути. Бо це зовсім інша структура, нова судова інституція, яка не має жодних відношень до попередніх посад, які були в мене», – сказав у програмі Гриновецький.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Дивне співпадіння… Син зступником в прокуратурі, донька – помічник судді, зять – помічник судді, тесть – суддя… Куди ж поділася армія молодих юристів яких ЩОРОКУ випускають по тисячі в сумі ВУЗи Прикарпаття..? Чому ж простим смертним випусникам так не пощастило одразу після випуску працевлаштуватися…?

Гість
Гість
Гість

Ага, а племінник в національній поліції працює. Все випадково і не пов’язано

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Тенісист з Прикарпаття відзначився на турнірі в Єгипті

З 16 по 20 жовтня в Єгипті у місті Шельм-ель-Шейху проходив світовий престижний молодіжний турнір з настільного тенісу «Egypt Junior & Cadet...