10 C
Ivano-Frankivsk
Середа, Жовтень 23, 2019
Головна Здоров'я Голова Івано-Франківської ОДА доручив активізувати роботу щодо вакцинації прикарпатців

Голова Івано-Франківської ОДА доручив активізувати роботу щодо вакцинації прикарпатців

23 вересня голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів чергову апаратну нараду, в рамках якої розглянули питання підготовки до зимового утримання доріг, вакцинації населення, дотримання санітарно-гігієнічних норм при організації харчування дітей шкільного віку області, а також організації навчання працівників органів державної влади та місцевого самоврядування. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Результат пошуку зображень за запитом "вакцинація"

Заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Кобельська під час своєї доповіді особливу увагу приділила на низьке охоплення вакцинацією проти поширених інфекційних хвороб – поліомієліту, кору, паротиту, краснухи та інших– на Івано-Франківщині.

Вона зазначила, що унеможливити виникнення спалаху та уникнути епідемії в країні може наявність позитивного імунітету, тобто 95-98 відсотків населення мають бути щеплені.

Водночас сьогодні в Україні є загрозлива ситуація щодо виникнення захворювань на кір та дифтерію. Так, за вісім місяців цього року показник захворювання на кір в Україні – 57 тисяч хворих, з них 30 тисяч дітей, у той час як, наприклад, у Сербії – 5 тисяч хворих, інших європейських країнах – до 3 тисяч.

Голова ОДА доручив відповідним структурам активізувати роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації у районах області.

Водночас очільник Прикарпаття наголосив, що невакциновані діти можуть відвідувати школу.

«У нас в області з даного питання чітка стратегія – невакциновані діти мають право відвідувати школу. Завдання департаменту освіти, щоби у той же час не порушувалися права інших учнів», – зазначив Денис Шмигаль.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

А на заводах не тільки в відпуск не пускають, але ще й начальники відділів і цехів виступають проти періодичних медоглядів працівників, не тільки тому, що хочуть вислужитися перед вищим керівництвом (суки брєжнєвські), але й тому, що бояться, що в них самих на медкомісії виявлять їхні психічні хвороби.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!