7.2 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 26 Травня, 2020
Головна Корупція Головний медик Прикарпаття "попросив" підлеглого створити для нього посаду

Головний медик Прикарпаття “попросив” підлеглого створити для нього посаду

Діючий директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Стовбан може позбутися посади, тож активно шукає куди прилаштуватися.
Картинки по запросу микола стовбан

Відтак, доручив підлеглому головному лікарю дитячої лікарні створити для нього посаду, пише Бліц-Інфо.

Зокрема, під час обговорення питання про створення КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня» депутат облради Олег Атаманюк поцікавився у очільника закладу чи правда, що на нього чинять тиск з ОДА, щодо призначення медичним директором ОДКЛ діючого керівника ДОЗ.

На це головний лікар Радислав Котурбаш сказав, що про прямий тиск не йдеться, але до нього з цього приводу дзвонили.

«Минулої п’ятниці прийшов до мене Стовбан і каже : «я йду від голови держадміністрації і він мені сказав шукати нову роботу». Я розумію, що з кожним таке може статися, бо влада змінюється. Тож чисто з людської точки зору сказав, що можу йому запропонувати посаду лікаря-методиста. Стовбан у свою чергу запитав, чи не міг би я завтра ввести посаду медичного директора. Після цього я поїхав на три дні до Києва одержувати реанімобіль, вийшов на роботу в середу. А чора мене запитав колектив, чи Стовбан йде до нас медичним директором. Я кажу ні, не йде. І тут телефонує мені Віталій Федорів (заступник голови облдержадміністрації, – ред.) і питає, чому я не хочу зареєструвати посаду медичного директора. Я пояснив, що тільки після реєстрації закладу можна вводити нові посади. На мене ніхто не тиснув брати його, тільки отакий дзвінок був», – пояснив Котурбаш.

У свою чергу депутат облради Василь Попович такому поясненню обурився.

«На основі чого ви збиралися дати йому посаду методиста? Був конкурс? Адже є багато кращих спеціалістів на цю посаду. Чого він після звільнення з департаменту обов’язково має бути у вас методистом? Це якийсь сюрреалізм», – обурився Попович.

Врешті «За» створення КНП проголосували 57 депутатів.

Варто зауважити, що депутатів також зацікавило питання, чому такі важливі медичні питання, який у порядку денному було близько трьох десятків, не доповідає сам Микола Стовбан, як ще діючий директор департаменту. Заступниця Ірина Кобельська повідомила, що директор наразі перебуває у черговій відпустці.

Слід зазначити, що питання про звіт директора ДОЗ ОДА Миколи Стовбана депутати піднімали ще від червня, втім він постійно перебував у відпустці чи у відрядженні.

8 КОМЕНТАРІ

8
Залишіть коментар

avatar
4 Дерево коментарів
4 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
ГістьКіноглядач Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

всі керівники жаліться як тяжко працювати……рученьки терпнуть оченьки сліпнуть від дормового бабла, а ніхто не хоче піти з посади і працювати на біло ,драмтеатр відпочиває в порівнянні які кренделя викидують горе начальники, ,може і обісратися,,бісцятися,,,,з інфарктами всі по декілька разів,,,,,,от де клоуни

Гість
Guest
Гість

Коли закінчаться ті часи, коли всяких нігде нереалізованих будуть призначати керівниками обл. рівня

Гість
Guest
Гість

Стовбана треба гнати в шию! Що він зробив для медицини???

Кіноглядач
Guest
Кіноглядач

Нечисть (відсутність честі) пронизала медицину наскрізь. Нечисть заробляє на аналізах (скеровує у європейські лабораторії, а ті пишуть що треба до лікування і після) та й ще отримує відкат. Нечисть потіз заробляє на реалізації ліків, скеровує після лабораторій у аптеки, з “непідробними і дешевшими ліками”, я яких оторимує відкат. Потім та нечисть за гроші купує собі посади. Потім та нечисть. А потім нечисть зустрічає іншу нечисть і кіно закінчене.

Гість
Guest
Гість

А такої завдання і не було….було завдання обікрасти медицину і збільшити статки…це завдання виконано на відмінно з +.

Гість
Guest
Гість

А такого завдання і не було….було завдання обікрасти медицину і збільшити статки…це завдання виконано на відмінно з +.

Гість
Guest
Гість

Чому стовбан не йде в двірники??? Там зарплата висока 8000грн, пільги, оплачувана відпустка і т. Д. І посаду двірника створювати не треба і пройде без конкурсу! Чому??? Питається не йде??? Хоча відповідь очевидна. Бо свиня! І хоче бути коло корита! А двірникам хабарів не дають! З такими стовбанами майбутнього у нас нема і не буде!!!

Гість
Guest
Гість

Багато керівників йшло з цієї посади, але так нагло прогрівати собі місце ще ніхто не робив.
Тай що говорити керівник в медицині він був такий собі ( якщо сказати мягко). Людина ніхто. Людина яка любила себе а не медицину. Такий собі Павлін

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!