Головний тренер прокоментував перемогу “Прикарпаття” у останньому домашньому матчі

Як інформували ЗМІ раніше, футболісти «Прикарпаття» здобули перемогу на своєму полі .

Вони перемогли “Гірник-Спорт” та закріпилися на дев’ятій сходинці Першої Ліги.

По завершенню гри наставник гостей Ігор Жабченко та тренер “Прикарпаття” Володимир Ковалюк прокоментували результат, пише “Галка”.

“Програли по всіх пунктах гру, виявилися неготовими, особливо в першому таймі. Може, так проявилася відсутність двох ключових гравців. Ми попереджували, що команда силова, гостра на флангах. Самі собі створили проблеми. У другому таймі не змогли змінити результат. Це була гра за 6 очок, налаштовували команду, але не вийшло. Волині чотири м’ячі собі привезли, тут чотири…треба виправляти це”, – сказав Жабченко.

Тренер “Прикарпаття” Володимир Ковалюк:

“Ми добре вивчили “Гірник-Спорт”. Вони тільки програли “Волині” з п’ятьох матчів. Ми раніше могли забивати гол. Шкода, що при 3:0 футболісти зупинилися і пропустили у свої ворота, перестали грати. Але в цілому команда старалася, билася. Рахунок, може не по грі, може 4:2, 5:3, але в цілому наша команда виглядала краще. Нам треба максимальну кількість очок добрати до зими, щоб комфортно піти на перерву і виконувати завдання на сезон. Зараз чотири гри ми зіграли одним складом. Якщо є стабільність у складі, то є результат. В чотирьох іграх ми взяли 10 очок”, – сказав Ковалюк.

У неділю, третього листопада, “Прикарпаття” прийматиме “Минай” із Закарпаття.