Граючи практично увесь матч в меншості, “Прикарпаття” поступилося “Металісту” ФОТОРЕПОРТАЖ

Команда Олександра Кучера досить швидко вбила інтригу в поєдинку. Перший м’яч Металіст забив на 12-й хвилині, коли з правого краю штрафного майданчика Маілтон перекинув Новака і направив м’яч точно на голову Жо, а бразильцеві залишалося лише переправити круглого в сітку воріт – 1:0 на користь харків’ян, повідомляє Правда ІФ з посиланням на Sportarena

Граючи практично увесь матч в меншості, "Прикарпаття" поступилося "Металісту" ФОТОРЕПОРТАЖ

Але все ж ключовий момент трапився ще через кілька хвилин, коли Прикарпаття навіть не встигло оговтатися від першого пропущеного гола. На “побачення” з Андрієм Новаком вибіг автор першого гола Жонатан, проте він навіть не встиг пробити – підштовхнув бразильця в спину Назарій Воробчак, за що Ярослав Козик показав захисникові івано-франківців пряму червону картку. До одинадцятиметрової точки підійшов француз Балулі, який пробив в протилежний від воротаря кут – 0:2. У кінцівці тайму Балулі міг забивати ще один м’яч, але з-за меж штрафного майданчика пробив над воротами господарів.

Цікаво, що незважаючи на гол і зароблений пенальті, Жо був замінений вже в перерві. У другому таймі перший небезпечний момент створили саме господарі, що надихнуло місцевих уболівальників, яких на стадіоні “Рух” зібралося чимало: вийшовший на заміну Василь Геник непогано пробив з-за меж штрафного – з другої спроби все ж зафіксував м’яч у своїх руках Канєвцев. Ще через кілька хвилин з краю штрафного бив Микола Сікач, намагаючись потрапити в ближній кут – повз ворота. До того ж під час виконання удару Сикач отримав травму і вимушено був замінений.

А на 55-й хвилині Прикарпаття виконало справжній шедевр: абсолютно навмання здалеку Іван Сондей запустив м’яч верхом в напрямку воріт Металіста, але в підсумку круглий дуже красиво залетів за спину Канєвцева і потрапив точно в дальню дев’ятку харків’ян – 1:2!

Металіст після шедевра Сондея відразу ж створив свій момент, але в ближньому бою вийшов на заміну в перерві Хосе Ріаскос не зумів переграти Новака – кіпер відбив удар колумбійця. А на 62-й хвилині все ж харків’яни забили третій для себе м’яч, чим визначено зняли напругу після голу господарів: Новак відбив постріл з-за меж штрафного майданчика у кут від Банади, але ось з добиванням від Фоміна воротар вже не впорався – 1:3 . Ще через кілька хвилин Руслан міг робити дубль, але трохи не влучив у ворота після навісу зі штрафного.

Кінцівка вийшла напруженою, кілька разів на поле спалахували локальні бійки між заведеними гравцями, але все ж далі обійшлося без вилучень з боку Козика.

Ще один шанс відзначитися мав Ріаскос, коли обігравшись на фланзі з Фоміним він увірвався в штрафну, але знову не зумів переграти Новака з вигідної позиції. Але все ж в кінцівці гості довели справу до розгрому: Люлька заробив штрафний на середній дистанції від воріт, Балулі зробив подачу до чужих воріт, а Євген Банада без належної опіки від захисників Прикарпаття виграв повітря і без проблем відправив м’яч у сітку – 1:4. Господарі могли знову порадувати своїх уболівальників, але спершу Канєвцев завадив пробити з хорошої позиції Рудюку, а потім за допомогою відскоку в поперечину кілька курйозно відбив постріл приблизно з лінії штрафного Цюцюра.

У підсумку Металіст продовжує разом з Кривбасом йти без втрати очок, маючи 9 балів за підсумками трьох зіграних турів. Прикарпаття було слабкіше, але в чому не можна дорікнути команду з Івано-Франківська, так це в самовіддачі і прагненні на полі.

• Перша ліга. 3-й тур

Прикарпатття (Івано-Франківськ) — Металіст (Харків) — 1:4

Голи: Сондей, 55 – Жо, 12, Балулі, 16 (пен.), Фомін, 62, Банада, 84

Вилучення: Воробчак, 15 (П)

Прикарпаття (стартовий склад): Новак, Сикач, Матушевський, Пастух, Француз, Воробчак, Волошинович, Семотюк, Кузьмін, Рудюк, Барчук. Запасні: Пицан, Лень, Пархуць, Цюцюра, Толочко, Геник, Хома, Радульский, Горбаченко, Дитко, Сердюк, Сондей. Головний тренер: Олег Рипан.

Металіст (стартовий склад): Канєвцев, Танчик, Мізюк, Федорів, Шопін, Ралюченко, Підлепенець, Маїлтон, Демченко, Балулі, Жонатан. Запасні: Бубєнцов, Порох, Сарапій, Люлька, Ріаскос, Банада, Нехтій, Фомін. Головний тренер: Олександр Кучер.

Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». 18:30

Арбітр: Ярослав Козик (Закарпатська область)