Івано-Франківськ поповнився новими нагородами (фоторепортаж)

7 травня відбулася зустріч з призерами Чемпіонату світу з Таеквон-До, який проходив з 22 до 28 квітня в м. Інзель, Німеччина.

У складі збірної України успішно виступили франківські таеквондисти, здобувши 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Чемпіонами світу в особистому спарингу серед дорослих стали Віталій Соловей -57 кг. і Данило Демчишин -85 кг., вони двоє виграли по 6 поєдинків, слід відмітити, що Віталій вже втретє здобув титул чемпіона світу, але в цей раз серед дорослих, Данило в вдруге став чемпіоном світу і також вперше серед дорослих.

Срібною призеркою серед юніорок у ваговій категорії +65 кг. стала Каріна Перхулин, яка провела 5 поєдинків. Бронзовими призерами стали Діана Шкварок -50 кг. серед дорослих і Дмитро Тишко -50 кг. серед юніорів, вони провели по 4 поєдинки до півфіналу.

За підсумком Україна посіла 10-е загально-командне місце серед 64 країн світу, перше Аргентина і друге Польща.

Окрім того, в рамках зустрічі нагородили найкращих спортсменів Івано-Франківська з олімпійських та неолімпійських видів спорту за підсумками виступів у І кварталі 2019 року. Ними стали Павло Волуйкевич (чемпіон Європи з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів-паралімпійців з бігу на дистанції 1 500 м та 3 000 метрів), а також кращим спортсмен з неолімпійських видів спорту Віталій Соловей (чемпіон України з таеквон-до серед дорослих; чемпіон України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих).