14 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 28 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна Економіка Івано-франківська компанія перемогла у конкурсі «Краща іграшка 2019»
[adrotate banner="22"]

Івано-франківська компанія перемогла у конкурсі «Краща іграшка 2019»

[adrotate banner="10"]

Івано-франківська компанія «Інтелком» перемогла в одному з найпрестижніших конкурсів України.

Конкурс «Краща іграшка 2019» проходить в рамках міжнародного форуму товарів для дітей «Baby Expo» та є своєрідним лакмусовим папірцем для виробників такої продукції, інформує WestNews з посиланням на офіційний сайт Івано-Франківська.
Товари для дітей повинні бути бездоганними, тому журі конкурсу дуже ретельно обирає переможців. Іграшки, виготовлені компанією «Інтелком» (іванофранківцям компанія більше відома як ТМ «ТехноК»), відповідають усім заявленим критеріям: вони є якісними, безпечними, цікавими.
Тож не дивно, що представлена на конкурсі «Кухня з набором посуду «ТехноК» покорила серця журі та глядачів. Вона посіла призові місця одразу у двох номінаціях: перше місце у номінації «Краща іграшка для сюжетно-рольових ігор» та друге місце у номінації «Глядацька симпатія».
Варто відзначити, що компанія бере участь у виставці уже вдвадцяте та регулярно перемагає у конкурсі. Такі перемоги свідчать про високу якість продукції, позитивно впливають на імідж компанії, допомагають утримувати провідні позиції на вітчизняному та світовому ринках іграшок і дарувати радість мільйонам дітей.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- Advertisment -[adrotate group="8"]
- Advertisment -[adrotate group="1"]

ВАЖЛИВЕ!